Угода користувача


 1. Загальні положення

1.1. UtMart - це онлайн-платформа для просування українських товарів та послуг, що надає послуги на умовах, описаних у цьому документі. Право продавати власні товари на UtMart мають виробники, торгові компанії або ФОП, за умови, що ці товари українського виробництва, а якість обслуговування та контент відповідають вимогам Платформи.

1.2. У даній Угоді користувача терміни вживаються в наступному значенні:

Платформа, Сайт – веб-сайт utmart.com.ua, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Товари українського виробництва» (ідентифікаційний код 42407278).

Користувач – Компанія, Продавець, Покупець або Відвідувач.

Компанія – юридична особа або фізична особа - підприємець, які здійснюють діяльність з продажу або купівлі товарів та послуг. Фізичні особи, які не зареєстровані як підприємці, не можуть здійснювати за допомогою Сайту діяльність з продажу товарів з метою одержання прибутку.

Продавець – Компанія, зареєстрована на Сайті та/або така, що пройшла процедуру Перевірки у порядку, передбаченому цією угодою.

Покупець – будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа - підприємець, що прийняли умови цієї Угоди та яка, використовуючи послуги Платформи, купує, замовляє, використовує запропоновані Продавцями товари.

Відвідувач – будь-яка особа, що взаємодіє будь-яким способом з Сайтом, у тому числі випадкові гості Сайту.

Адміністрація Сайту, Платформи – Товариство з обмеженою відповідальністю «Товари українського виробництва»  та/або особи, уповноважені ним належним чином на управління Сайтом та надання послуг Користувачам.

Товари українського виробництва – товари/послуги, що відповідають вироблені в Україні, відповідно до розділу ІІ Митного Кодексу України, який надає виключні та детальні визначення країни походження товару, товарів повністю вироблених у визначеній країні та критерії достатньої  переробки товару. (посилання: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4495-17#n638 ).

Перевірка – процедура визначення Адміністрацією Сайту відповідності Компанії Вимогам до якості обслуговування на Сайті.

Контент – будь-яка інформація, що розміщується Продавцем на Сайті, включаючи, але не обмежуючи, назву та опис товарних позицій, фотографії, характеристики, рекламні матеріали, інформація про Компанію тощо.

Вимоги до якості обслуговування на Сайті – вимоги, яким повинна відповідати Компанія, щоб мати право здійснювати продаж на Сайті, є частиною цієї Користувацької угоди та викладені у п.7 цієї Угоди.

Правила розміщення інформації на Сайті – вимоги встановлені Адміністрацією Сайту до Контенту, що є частиною цієї Угоди та розміщені за посиланням: https://utmart.com.ua/uk/vendorinfo для україномовної версії  та https://utmart.com.ua/ru/vendorinfo для російськомовної версії.

Угода – дана Угода користувача, розміщена за адресою: https://utmart.com.ua/uk/terms_of_use

Обліковий запис - електронний кабінет Користувача  («Особистий кабінет», «Особистий кабінет Постачальника»).

Товарна позиція - комерційна пропозиція Продавця про продаж товару/послуги, яка публікується ним на Платформі.

Політика конфіденційності - умови роботи з конфіденційною інформацією на Сайті, яка є невід'ємною частиною цієї Угоди і розміщена за посиланням: https://utmart.com.ua/uk/privacy-policy

Сервіси - сукупність послуг, які надаються Користувачам на Сайті відповідно до цієї Угоди та  Договору - оферти про надання послуг, на платній або безоплатній основі, в тому числі, але не виключно, послуги з реєстрації Користувачів на Сайті, використання Платформи для купівлі та продажу товарів та послуг, додаткові і рекламні послуги, та будь-які інші законні дії, що вчиняються Користувачами з допомогою функціональних можливостей Платформи.

1.3. Моментом укладення цієї Угоди вважається момент будь-якої взаємодії Користувача з Сайтом. Користувач цим визнає свою згоду з усіма умовами цієї Угоди, а Платформа надає йому персональне, невиняткове, обмежене право на вхід та використання Сайту.

1.4. Угода користувача може бути змінена Адміністрацією Сайту без попереднього повідомлення. Продовження використання Сайту Користувачем означає згоду такого Користувача із змінами у Угоді. Актуальним вважається текст Угоди розміщений за посиланням: https:// utmart.com.ua/uk/terms_of_use на момент юридичного факту.

1.5. Якщо Користувач не згоден дотримуватися умов цієї Угоди (або нової редакції Угоди), він зобов'язується припинити використання Сайту.

1.6. Адміністрація Сайту має право у будь-який момент відмовити будь-якому Користувачеві у реєстрації та/або використанні Сайту у разі порушення ним умов цієї Угоди та/або невідповідність Компанії Вимогам щодо якості обслуговування на Сайті.

1.7. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 р. №1035 "Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію", у період тимчасової окупації угода не може бути укладена з суб'єктом господарювання з місцезнаходженням (місцем проживання) на тимчасово окупованій території.

Указом Президента України від 15.05.2017г. №133/2017 введено у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28.04.2017г. "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", яким тимчасово обмежено проведення певних операцій конкретному переліку осіб, внесених у Додаток 1 та Додаток 2 до вказаного рішення.

Юридична або фізична особа, яка приймає цю Угоду підтверджує той факт, що вона не входить до переліку осіб, до яких існують обмеження їх діяльності на території України та/або про які йде мова у цьому пункті Угоди.

 1. Послуги Платформи

2.1. Цим ТОВ «Товари українського виробництва» пропонує Користувачам використовувати свої Сервіси на умовах, викладених в цій Угоді.

2.2. Платформа пропонує Користувачеві послуги з використання Сайту для розміщення інформації про товари/послуги з метою, в тому числі, але не виключно, подальшої купівлі або продажу товарів українського виробництва іншими Користувачами.

2.3. Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, ТОВ «Товари українського виробництва» не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційну торговельну платформу для розміщення Товарних позицій.

2.4. Платформа надає послуги, що дозволяють Користувачам реєструватися та створювати на Сайті облікові записи.

2.2. Після реєстрації на Сайті Продавець отримує доступ до розділу сайту «Особистий Кабінет Постачальника» у якому він може розміщувати інформацію про себе (у т.ч. контактну інформацію), інформацію про товари та послуги, що пропонуються Продавцем, а також іншу інформацію.

2.3. Після реєстрації на Сайті Покупець отримує доступ до розділу сайту «Особистий кабінет», у якому міститься інформація про нього, історія замовлень, інша інформація та за допомогою якого він може робити замовлення, не вводячи повторно свої дані.

 1. Порядок реєстрації Користувачів та перевірка Продавців

3.1. Компанія, яка бажає отримати статус Продавця, зобов'язана пройти процедуру реєстрації на відповідній сторінці Сайту. Особа, яка бажає стати Покупцем має пройти реєстрацію на Сайті. При реєстрації Користувач вказує унікальний номер мобільного телефону та унікальну адресу електронної пошти, в подальшому адреса електронної пошти використовуються для роботи з Сайтом в якості логіна. Надаючи зазначену інформацію, Користувач погоджується на використання зазначеної інформації, її обробку та зберігання Адміністрацією Сайту. Користувач отримує доступ до Облікового запису після верифікації за допомогою електронної пошти або номеру телефону

3.2. Користувач несе повну відповідальність за збереження конфіденційності його облікового запису (в тому числі пароля) і за будь-яку діяльність, яка відбувається з його обліковим записом. У разі порушення безпеки або несанкціонованого використання облікового запису Користувача, він повинен негайно повідомити про це Адміністрацію Сайту. Сайт не несе відповідальності за будь-які збитки, спричинені несанкціонованим використанням облікового запису Користувача. Користувач не може використовувати пароль та обліковий запис іншого користувача без спеціального дозволу та згоди власника цього облікового запису або пароля. Сайт та Адміністрація не несуть відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, що виникли внаслідок невиконання Користувачем цих зобов'язань.

3.3. Адміністрація Сайту жодним чином не відповідає за угоди укладені поза межами Платформи, без реєстрації Покупця на Сайті.

3.4. Реєстрація Продавців на Сайті здійснюється у наступному порядку:

3.4.1. На відповідній сторінці Сайту Компанія заповнює реєстраційну анкету, де вказує назву компанії, ім'я та прізвище відповідальної особи, ідентифікаційний код/ІПН, місцезнаходження/адресу реєстрації, унікальний номер телефону (у т.ч. мобільного), унікальну адресу електронної пошти, які будуть використовуватися у подальшому при роботі з Сайтом та іншими Користувачами та надає іншу, у т.ч. контактну інформацію;

3.4.2. Адміністрація Сайту здійснює перевірку наданої Компанією інформації на відповідність Компанії вимогам щодо якості обслуговування Покупців на Сайті. У разі недостатності зазначеної Компанією інформації Адміністрація Сайту може додатково запросити у Компанії наступну інформацію:

 • документи, що підтверджують, що товари, розміщені Продавцем на Сайті є Товарами українського виробництва;
 • ПІБ директора та/або представника Компанії – юридичної особи;
 • копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських об'єднань;
 • вказати систему оподаткування та завантажити Свідоцтво про сплату єдиного податку (у разі наявності);
 • серію та номер паспорта, завантажити копію паспорта;
 • фото першої, другої сторінки паспорта та сторінки з поточною реєстрацією, тримаючи його у руках поруч з обличчям;
 • завантажити копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (ІПН);
 • завантажити кольорову скан-копію довідки з банку про банківський рахунок (особистий картковий рахунок) з круглою печаткою банку, зняту з оригіналу та видану банком не пізніше ніж за один місяць до дати заповнення реєстраційної анкети;
 • вказати посилання на зовнішній сайт або інші майданчики, де Компанія зареєстрована;
 • інші документи та інформацію, що дозволяють переконатися у законності діяльності Компанії (у т.ч, але не обмежуючи, довідки, сертифікати, ліцензії, дозволи, свідоцтва, документи, що підтверджують права інтелектуальної власності, та інші дозвільні документи).

3.4.3. За результатами перевірки Адміністрація Сайту реєструє Продавця або відхиляє анкету, відмовляючи Компанії у реєстрації у разі, якщо з наданих документів неможливо встановити відповідність Компанії Вимогам до якості обслуговування на Сайті, або Компанія не відповідає таким вимогам та/або була надана недостовірна інформація. Також Адміністрація Сайту залишає за собою право відхилити анкету Компанії на етапі перевірки без пояснення причин.

3.5. Зі свого боку Адміністрація Сайту гарантує безпеку персональних даних, які надав Користувач.

3.6. Надані Компанією документи звіряються Адміністрацією Сайту з зазначеними у анкеті даними. Такі дані захищені від доступу неуповноважених осіб. І права користувачів у сфері захисту прав персональних даних не будуть порушені Сайтом.

3.7. Реєстрація Продавця може бути скасована у будь-який момент на розсуд Адміністрації сайту у разі порушення Продавцем вимог чинного законодавства у сфері захисту прав споживачів, інтелектуальної власності, цієї Угоди або Правил розміщення інформації на Сайті, а також, якщо на думку Адміністрації Сайту Продавець перестав відповідати вимогам до якості обслуговування на Сайті та/або своїми діями (бездіяльністю) завдає шкоди діловій репутації Сайту.

 1. Вартість послуг

4.1. Безкоштовними для Покупців є такі послуги: реєстрація на Сайті, користування Особистим Кабінетом в тому числі, для придбання товарів та послуг.

4.2. Безкоштовними для Продавців є такі послуги: реєстрація на Сайті; розміщення назви компанії та короткого опису (до 2000 символів), розміщення до 5 Товарних позицій, користування Особистим кабінетом/Особистим Кабінетом Постачальника в тому числі, для продажу/придбання товарів та послуг.

4.3. Додаткові послуги Сайту надаються за платню на підставі Договору оферти про надання послуг, що розміщений за посиланням: ____________________.

 1. Обов'язки Користувача

5.1. При реєстрації Користувач зобов'язаний надати правдиву, точну та повну інформацію про себе з питань, пропонованим у формі реєстрації та у формах у розділі Сайту «Особистий кабінет»/«Особистий Кабінет Постачальника», та підтримувати цю інформацію у актуальному, відповідному дійсності стані.

5.2. У разі надання недостовірної інформації, Адміністрація Сайту має право призупинити або скасувати реєстрацію Користувача та припинити надання Сервісів.

5.3. Користувач зобов'язується не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можливості Сайту з метою, що може бути кваліфіковано як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення чинного законодавства України.

5.4. Користувач не має права здійснювати дії, які впливають на нормальну роботу Сайту та є його несумлінним використанням.

5.5. Продавці гарантують, що володіють всіма правами на використання матеріалів та Контенту, що розміщуються ними на Сайті, у тому числі, правами інтелектуальної власності.

5.6. Користувачі не можуть створювати, відправляти, передавати, розміщувати або публікувати будь-яку інформацію на Сайті про продукцію та/або послуги, яку не мають права продавати, рекламувати або надавати відповідно до закону. У разі, якщо відповідно до чинного законодавства, продаж та/або реклама певних товарів та/або послуг заборонені, Користувач буде нести повну відповідальність за дотримання такого законодавства при розміщенні такої інформації на Сайті.

5.7. Користувачі не можуть спотворювати характер їх відносин з Сайтом та робити вигляд, що діють від імені Сайту без згоди Адміністрації Сайту.

5.8. Якщо Адміністрація Сайту вважатиме або виявить, що Користувачем порушуються права Сайту або права інших Користувачів або третіх осіб будь-яким чином, Сайт на свій розсуд може вжити заходів для запобігання такому порушенню. Такими заходами можуть бути: обмеження, призупинення або припинення облікового запису(ів) Користувача та доступу до послуг Сайту, видалення розміщеного Користувачем (Продавцем) Контенту, зменшення розміру будь-яких знижок на послуги Сайту (або їх скасування), застосування інших технічних, юридичних і інших, не заборонених законодавством заходів, пов'язаних з обмеженням послуг, що надаються Сайтом Користувачу, який допустив порушення.

 1. Вимоги до Контенту, обмеження на вміст

6.1. Публікація інформації (Контенту) на Сайті має здійснюватися у повній відповідності з умовами цієї Угоди, Правилами розміщення інформації на Сайті та додатково відповідати наступним вимогам:

6.1.1. До продажу на Сайті допускаються Товари українського виробництва, що є такими на підставі критеріїв, встановлених у Розділі ІІ Митного Кодексу України.

6.1.2. Опис товару має супроводжуватися фотографією (у відповідності до вимог Правил розміщення інформації на Сайті), мати мінімум дві характеристики та бути написаним зрозумілим для широкої аудиторії мовою, не повторювати назву товару, не містити ключових слів для пошукових систем. Довжина такого опису повинна бути не менше 30 символів. В описі Товарної позиції заборонено вказувати зовнішні посилання на інші сайти, у т.ч. на сайти Продавця.

6.1.3. Усі розміщені на Сайті Товарні позиції повинні містити інформацію про актуальну ціну (роздрібну ціну у гривні, оптову ціну у гривні, умови мінімальної оптової партії, ціни на різні обсяги оптових партій за наявності), про наявність товару на складі або під замовлення і не мати мінімальної суми замовлення;

6.1.4. Назва товару має бути змістовна та інформативна, написана не великими літерами, така, що не містить стоп-слова (повний список стоп-слів: купити, купить, купуй, покупка, придбати, продати, продаж, продажів, замовити, ціна, ціни, цінами, ціною, вартість, вибір, вибрати, оптом, оптова, оптові, оптовий, оптовим, опт, роздріб, дорого, дорога, дороге, дорогий, недорогу, недорого, недорогі, недорогий, недороге, недорога, дешева, дешеві, дешево, дешевий, дешеве, безкоштовно, знижка, знижки, акція, акції, розпродаж, терміново, скоро).

6.1.5. На Сайті заборонено продаж будь-яких товарів/послуг, які порушують закони України та/або які можуть бути розцінені як непристойні, образливі або що вводять в оману, зокрема, але не обмежуючись:

 • азартні ігри (включаючи оплату фішок казино, сервіси азартних ігор, онлайн казино, лото, лотереї, а також букмекерські послуги (прийом ставок, укладення парі на гроші або яку-небудь матеріальну цінність);
 • діяльність, колекторських і боргових агентств;
 • фінансові піраміди, мережевий маркетинг;
 • товари/послуги, що порушують права інтелектуальної власності третіх осіб;
 • бази даних, що містять персональні дані та/або конфіденційну інформацію;
 • матеріали і товари, що заохочують незаконну діяльність або підбурюють інших до участі в незаконній діяльності;
 • предмети історії та мистецтва, що складають культурні цінності країни;
 • порнографія, контент сексуальної спрямованості, «товари для дорослих»;
 • тютюні вироби та алкогольні напої;
 • отрути, наркотичні засоби і психотропні речовини;
 • лікарські засоби (лікарських трав та ін.);
 • людські органи і останки;
 • контрафактні, фальсифіковані товари / послуги (в т.ч. реплік);
 • уран та інші радіоактивні матеріали а також прилади і обладнання з використанням радіоактивних речовин та ізотопів, рентгенівське обладнання;
 • відходи радіоактивних матеріалів, вибухових речовин;
 • вогнепальна зброя та запасні частини до неї, боєприпаси, холодна зброя, яка заборонена правоохоронними органами, військова техніка, вибухові речовини і засоби підривання, бойові отруйні речовини і засоби захисту від них, ракетно-космічні комплекси, системи зв'язку та управління військового призначення, шифрувальна техніка, а також нормативно-технічна документація на виробництво і експлуатацію перерахованих вище пристроїв;
 • результати науково-дослідних і проектних робіт, а також фундаментальних пошукових досліджень зі створення озброєння та військової техніки;
 • спеціальні технічні засоби розроблені/пристосовані/запрограмовані для негласного отримання та реєстрації акустичної інформації; для негласного візуального спостереження та документування; для негласного прослуховування телефонних переговорів; для негласного перехоплення та реєстрації інформації з технічних каналів зв'язку; для негласного контролю за переміщенням транспортних засобів та інших об'єктів; для негласного обстеження приміщень, транспортних засобів та інших об'єктів; а також, нормативно-технічна документація на виробництво і використання цих засобів;
 • високочастотні пристрої, що складаються з одного або декількох радіопередавальних пристроїв та (або) їх комбінацій і допоміжного обладнання, призначених для передачі і прийому радіохвиль на частоті вище 9 кГц;
 • пристрої для злому і відкриття замків.
 • інші товари/послуги, вільна реалізація яких: заборонена або обмежена законодавством.

6.2. Адміністрація Сайту не здійснює обов'язкової перевірки інформації та Контенту, яка розміщується Користувачами на Сайті.

6.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за помилки, невідповідності, недогляди, які були допущені під час реєстрації або розміщення інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли у зв'язку з цим (включаючи втрачену вигоду).

6.4. Кожна особа, яка вважає, що її права порушено, має право звернутись з обґрунтованою претензією щодо конкретного Контенту або Продавця до Адміністрації Сайту надіславши претензію на адресу: info@utmart.com.ua. За результатами розгляду такої претензії, Адміністрація Сайту має право застосувати до Продавця санкції, передбачені пп. 5.8 цієї Угоди.

6.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на Сайті, включаючи їх відтворення та поширення, здійснені як у рамках Сайту, так й іншими можливими способами.

6.6. Надаючи Сайту Контент або розміщуючи Контент на Сайті, Користувач погоджується з тим, що Сайт має право використовувати такий Контент на свій розсуд. У разі, якщо розміщення Контенту на Сайті порушує права (у т.ч. права інтелектуальної власності) будь-яких третіх осіб, Користувач, який розмістив такий Контент, зобов'язується самостійно врегулювати всі суперечки та претензії з правовласниками.

6.7. У разі виникнення у зв'язку з розміщенням Користувачем Контенту і/або будь-якої інформації, рекламних матеріалів, і/або змістом рекламних матеріалів (відповідністю змісту реклами вимогам чинного законодавства) та/або якістю товарів, що рекламуються, претензій, суперечок, застосування штрафних санкцій з боку третіх осіб і/або контролюючих органів або за рішенням суду, такий Користувач зобов'язується розглядати і вирішувати ці питання самостійно без залучення Адміністрації Сайту, а також зобов'язується компенсувати ТОВ «Товари українського виробництва» у повному обсязі збитки, витрати, включаючи штрафні санкції, викликані порушенням ним умов цієї Угоди.

6.8. Вся розміщена Користувачами на Сайті інформація вважається власністю користувачів, що її розмістили, до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Користувачі Сайту не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими Користувачами та несуть повну відповідальність перед власником інформації за її неправомірне використання.

 1. Вимоги до якості обслуговування на Сайті

7.1. Для розміщення інформації про Продавця на Сайті та публікації його Контенту Компанія повинна відповідати хоча б одному або кільком наступним мінімальним критеріям:

7.1.1. Компанія має свій власний сайт та/або зареєстрована на інших сайтах/майданчиках, де приймає замовлення та вказана інформація про способи доставки, оплати, регіони доставки, умови повернення, графік роботи і т.ін.;

7.1.2. Компанія продає хоча б один товар, що відноситься до однієї з категорій, представлених на Сайті, при цьому такий товар відповідає вимогам до Контенту, описаним у розділі 6 цієї Угоди;

7.1.3. Компанія має позитивні відгуки про свою роботу в мережі Інтернет. Адміністрація Сайту враховує загальну кількість відгуків про роботу Компанії, відсоток позитивних відгуків, стан роботи Компанії з негативними відгуками (коментарі до відгуків та випадки оскарження відгуків Компанією) і т.д.

7.1.4. Компанія є виробником власних товарів, має виробничі потужності в Україні або надає послуги для бізнесу.

7.2. Все Продавці Сайту зобов'язані якісно обслуговувати Покупців та сумлінно виконувати свої зобов'язання перед Покупцями, зокрема Продавці зобов'язуються:

7.2.1. своєчасно, але не пізніше ніж протягом 2 робочих годин (протягом звичайного робочого часу), обробляти відповідні замовлення і звернення Покупців щодо товарів Продавця, інформація про яких розміщена на Сайті. Продавець повинен вчасно зв'язуватися з Покупцем (зателефонувати або написати) протягом 2-х годин, змінювати в Особистому кабінеті Постачальника статус замовлення з "Новий" на "Прийнято", у разі скасування замовлення вказувати справжню причину скасування, працювати зі скасованими замовленнями - якщо можливо, пропонувати альтернативу, вчасно повідомляти про скасування замовлення тощо;

7.2.2. своєчасно інформувати Покупців про неможливість поставки відповідного товару в узгоджені сторонами терміни з обов'язковим зазначенням причин та уточненням термінів виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;

7.2.3. організувати ефективний механізм доставки товарів Покупцям, дотримуватися термінів доставки, названих Покупцеві. Якщо виникли затримки з виконанням доставки, проінформувати про це Покупця;

7.2.4. своєчасно розглядати та давати мотивовану відповідь на скарги, що надходять від Покупців, претензії та пропозиції, пов'язані з діяльністю Продавця на Сайті;

7.2.5. Виконувати вимоги Закону України «Про захист прав споживачів» щодо прав Покупців (споживачів) при придбанні ними товарів на Сайті. Зокрема Продавці зобов'язані на вимогу Покупця протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, не рахуючи дня покупки, обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, за умови, що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ про покупку даного товару. Якщо на момент обміну аналогічного товару, який би задовольняв вимоги покупця, немає в продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад сплачені грошові кошти за товар, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару у продаж. Не підлягають обміну (поверненню) товари, зазначені в постанові Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» - http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172-94-п;

7.2.6. надавати Покупцям документ, який підтверджує купівлю товару. Таким документом може бути електронний документ, квитанція, товарний або касовий чек, квиток, талон або інший документ. Документ повинен в обов'язковому порядку містити інформацію про порядок обміну (повернення) товару, найменування Продавця, порядок розгляду претензій, гарантійні умови;

7.2.7. розміщена Продавцем на Сайті інформація про наявність товару та ціни повинна бути актуальною постійно;

7.2.8. коментувати залишені Покупцями та Користувачами відгуки, у т.ч. оперативно зв'язуватися з Покупцем, який залишив негативний відгук, пропонувати рішення проблеми;

7.2.9. взаємодіяти з Адміністрацією Сайту, так як команда Платформи буде інформувати про простроченнях обробки замовлення або скаргах покупця, що надійшла, рекомендувати поліпшити рівень якості обслуговування або актуалізувати контент.

7.3. У разі порушення Продавцем викладених в цьому розділі Угоди Вимог до якості обслуговування на Сайті, а також при повторюваних простроченнях часу обробки замовлення, частих скасування замовлень, збільшенні кількості негативних відгуків від Покупців і користувачів, Адміністрація Сайту залишає за собою право обмежити пріоритет показу інформації про товари продавця на Сайті, обмежити доступ до інформації про товари продавця на Сайті до моменту усунення Продавцем порушень або скасувати реєстрацію Продавця і припинити надання послуг, оскільки своїми діями Продавець завдає шкоди діловій репутації Сайту.

 1. Обмеження відповідальності

8.1. Сервіси на Сайті надаються «як є». Адміністрація Сайту не гарантує збереження профілю Користувача, та розміщеної користувачем на Сайті інформації.

8.2. Адміністрація Сайту за жодних обставин не несе відповідальності перед Продавцями, Покупцями, або третіми особами за будь-які непрямі збитки, у тому числі втрачену вигоду. Відповідальність Сайту обмежується прямими документально підтвердженими збитками, що наступили у результаті дії або бездіяльності Адміністрації Сайту у розмірі, що не перевищує вартість наданих Послуг для окремо взятої Компанії (Продавця).

8.3. Адміністрація Сайту здійснює перевірку розміщеної інформації (Контенту) на власний розсуд та не несе відповідальності за відповідність інформації чинному законодавству України.

8.4. Користувачі розуміють та повністю погоджуються з тим, що:

8.4.1. Адміністрація Сайту не гарантує відсутності помилок та збоїв, у тому числі щодо роботи програмного забезпечення. Адміністрація Сайту докладе всіх зусиль для усунення будь-яких збоїв та помилок, у разі їх виникнення, у максимально короткий термін;

8.4.2. Адміністрація Сайту не гарантує, що Сервіси будуть відповідати вимогам Користувача та надаватися безперервно та безпомилково;

8.4.3. Адміністрація Сайту не гарантує, що якість товарів та послуг, придбаних за допомогою Сайту, буде відповідати очікуванням та/або вимогам Покупця;

8.4.4. Адміністрація Сайту не гарантує, що товари, послуги або інформація, замовлені за допомогою Сайту, будуть надані Продавцем сайту відповідно до очікувань Покупця;

8.4.5. Завантаження будь-якої інформації або матеріалів з Сайту здійснюється на свій страх та ризик. Користувачі всесвітньої мережі Інтернет повністю відповідальні за втрату інформації або шкоду, завдану їх комп'ютеру внаслідок скачування інформації з Сайту;

8.4.6. При оформленні замовлення на товари та послуги за допомогою Сайту, Адміністрація Сайту рекомендує Покупцям звернути увагу на наявність у Продавця повної адреси та інших контактних даних (телефонів, e-mail), відгуків інших Покупців, характеристики та фото товарів, представлених Продавцем тощо.

8.5. Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації, розміщеної Продавцями без попередження, у разі:

8.5.1. отримання обов'язкових до виконання рішень компетентних державних органів України;

8.5.2. вимог власників прав інтелектуальної власності, у т.ч., але не обмежуючись, авторських або суміжних прав, прав на знаки для товарів та послуг і т.д., про припинення порушень його прав Користувачем на Сайті;

8.5.3. іншого порушення прав або законних інтересів інших користувачів Сайту, юридичних та фізичних осіб за їх мотивованим зверненням;

8.5.4. виявлення інформації, яка заборонена до розміщення на Сайті або не відповідає вимогам до Контенту відповідно до цієї Угоди та Правил розміщення інформації на Сайті.

8.6. Адміністрація Сайту має право заблокувати доступ до розміщеної Користувачами інформації на Сайті на власний розсуд, вказавши Користувачеві причину таких дій.

 1. Термін дії угоди та припинення надання сервісів Сайту

9.1. Ця Угода  вступає в силу з моменту початку використання  Користувачем  будь-якого  сервісу Сайту або з моменту реєстрації Користувача на Сайті і діє безстроково.

9.2. Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Адміністрації Сайту та пояснення причин (шляхом відписки від сервісів Платформи або ліквідації облікового запису).

9.3. Розірвання Договору з боку Адміністрації Сайту може здійснюватися у випадку Порушення положень цієї Угоди та/або нанесення будь-якої шкоди Сайту або його Користувачам, в тому числі їх репутації та в інших випадках, передбачених Угодою.

9.4. Правовідносини можуть бути відновлені тільки після прийняття адміністрацією Сайту відповідного рішення.

 

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks