Автотовари

    Для більшості власників, автомобіль є не лише засобом пересування, а й постійним супутником життя. Кожен, поважаючий себе автолюбитель прагне зробити водыння більш комфортним і приємним, а вигляд автомобіля гарним та солідним. При цьому, приділяти увагу потрібно не тільки зовнішньому вигляду автомобіля і стану його внутрішніх деталей, так як від цього залежить життя і здоров'я його пасажирів. На сайті УТМарт, ви зможете відшукати товари, які допоможуть і спростять виконання поставлених вище завдань.

Різноманіття автохімії на UTMart

    Автохімія - це особливий вид хімічних засобів, призначений для догляду за внутрішнім і зовнішнім станом транспортного засобу. Вона дозволяє в лічені секунди усувати недоліки автомобіля і без особливих зусиль підтримувати його в чистоті.
    Як уже згадувалося вище, товари автохімії діляться на дві групи: для зовнішнього і внутрішнього застосування. У першому випадки - це засоби для підтримки в чистоті салону, а також, пасти і спреї для мийки та полірування кузова і зовнішніх деталей. Друга ж, група товарів більш обширна, розглянемо її детальніше.
    Сучасні виробники пропонують наступний асортимент товарів:
    - Мастило - сприяє полегшенню роботи більшості автомобільних механізмів, при цьому значно збільшуючи термін їх експлуатації;
    - Гальмівна рідина - забезпечує якісне гальмування, знижує навантаження на системи автомобіля і продовжує «життя» гідравлічної системи;
    - Присадка - засіб по догляду за двигуном. Знижує тертя в моторі, підвищує якість функціонування і зносостійкість;
    - Охолоджуюча рідина - за рахунок спеціальної формули, запобігає перегріванню двигуна до критичної температурної точки;
    - Омивач скла - засіб для оперативнго очищення будь якої скляної поверхні автомобіля в лічені секунди, без особливих зусиль і не залежно від складності забруднень;
    - Очисники та промивки - призначені для очищення забруднених запчастин окремих систем транспортного засобу.

Аксесуари для автомобіля

    В даному розділі, пропонуємо вам широкий вибір чохлів для салону автомобіля, різних типів, моделей, ціни і матеріалів. Вдало підібраний набір додасть вашому салону особливу атмосферу, поліпшить комфорт пасажирів і захистить від зносу і пошкоджень. Зверніть увагу на вибір чохла для керма - це те, що поліпшить відчуття при водінні і здатне позитивно вплинути на керуваність транспортним засобом.
Також, пропонуємо великий вибір допоміжного обладнання: портативні аптечки, аварійні знаки, троси для буксирування і стяжки, різної міцності і довжини, вогнегасники, стартери, каністри, а також, домкрати і автокомпресори.
    Аксесуари для комфорту: автомобільні подушки, перехідники для портативних пристроїв, підтримувачі мобільного телефону, різного типу кріплення і матеріалу, ароматизатори.
    Придбати необхідний Вам продукт на порталі UTMart можна вибравши його зі списку каталогу, або рядка пошуку. Звертайте увагу на відгуки покупців і характеристику товару. Після заповнення невеликої форми замовлення, вже в лічені дні ви зможете насолодитися використанням якісного товару.