Product filters
Продавец

Дитячі товари

На торговій платформі UTMart В2В ви знайдете широкий вибір дитячих товарів за оптовими цінами. На перших етапах життя дитини ви знайдете все необхідне: натуральну косметику, постільну білизну, ковдри, подушки, банні приналежності, декор дитячої кімнати, коляски, іграшки та аксесуари для них, а також аксесуари для дитячого харчування та багато іншого.

Дитячі коляски

Дитяча коляска - найважливіший елемент дитячої укладання. Це багатоцільовий транспортний засіб, який використовується з перших днів життя дитини, а також, в залежності від моделі, буде з ним протягом наступних кількох років. Тому його покупка повинна бути добре продумана. Зверніть увагу на численні функції і адаптуйте їх під свої потреби, і напевно не розчарує вас під час прогулянок і подорожей. Дитячі коляски бувають декількох конфігурацій, ви можете вибрати з багатофункціональних наборів 2 на 1, 3 на 1 і навіть 4 на 1 з багатьма необхідними аксесуарами від кращих українських виробників.

 

Автокрісла

 

Мета кожного автокрісла - забезпечити вашій дитині виняткову безпеку під час подорожі на автомобілі з народження. Автокрісла доступні для дітей в різних вагових діапазонах. Вони відрізняються за функціями, обсягом регулювання, а також системі кріплення в автомобілі. Безпека - це найголовніше - тому перед покупкою автокрісла варто звернути увагу на тести безпеки.

 

Дитячі меблі

 

Незалежно від того, якої статі буде ваша дитина, меблі в дитячій кімнаті повинна бути на місці до пологів. Після повернення з лікарні найважливіше для дитини - це світ і довгий і комфортний сон. Дитяча кутова меблі - це справжній виклик для майбутніх батьків, а збірка і збірка меблів займає деякий час. Також варто подбати про приємні прикрасах і приємному освітленні. Гарну дитячі меблі в різних варіантах можна знайти на нашому сайті. Ми також пропонуємо високі стільці.

Дитяче постільна білизна

Ми повинні пам'ятати, що для меблів також необхідні такі аксесуари, як: дитяче постільна білизна, зручний матрац, будка або ящик для інструментів для всіх необхідних аксесуарів, необхідних батькові, завжди під рукою.

Дитячі аксесуари

Дитячі аксесуари на платформі UTMart В2В - це, перш за все, пляшечки для годування та соски. Якщо ви вирішите годувати грудьми в перші місяці, то з часом використання пляшечки стане необхідним, і дитина зможе навчитися пити самостійно. Соска - кращий друг кожного малюка, вона робить сон більш приємним, сприятливо впливає на розвиток щелепи, а також заспокоює під час прорізування зубів.

 

Іграшки

Дитячі іграшки по опт. цінами від українських виробників - що було б в дитинстві без цих веселих і барвистих речей? Кожна дитина, будь то кілька місяців або кілька років, дуже потребує них. Дитячі іграшки не тільки розважають але вони і корисні для всіх почуттів і розвитку та допомагають у вихованні. Будь-яка можливість - подарувати своєму малюкові улюблену іграшку і доставити їй надзвичайне задоволення і усмішку на обличчі.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks