Дитяча кімната

Прикраса дитячої кімнати - це справжній виклик для батьків!

 Облаштування кімнати для вашої дитини - це дуже складне, але тим часом і вдячне завдання: кожен з нас хоче створити простір, в якому дитина зможе розвиватися, відпочивати, вчитися та грати. Це завдання вимагає творчості, особливо коли мова йде про облаштування досить невеликій площі. При цьому потрібно враховувати, щоб в дитячій кімнаті було все найнеобхідніше з меблів та інвентарю, адаптоване за віком і статтю дитини, а також потребам її розвитку. Варто звернути увагу, що в Україні існує величезна кількість виробників дитячих меблів та супутніх ним аксесуарів. На нашій платформі ви можете знайти як виробників, так і оптових продавців дитячих меблів.

На що ж варто звернути увагу при виборі дитячих меблів?

 

Дитяча кімната - що ж потрібно дитині?

 Українські виробники меблів пропонують найрізноманітніші рішення для дітей і підлітків.

У перші місяці життя дитині не потрібно багато власного простору, тому батьки часто вирішують влаштувати дитячий куточок у власній спальні. У наступні роки життя це швидко змінюється - маючи власний простір, дитина стає більш самостійною, і ви можете починати вчити її підтримувати порядок. Малюк, який цікавиться світом, повинен вміти використовувати свою енергію та шукати відповіді на свої питання, що постійно виникають з його зростанням та розвитком. Тому варто подбати про затишний дитячий куточок, в якому дитина може ховатися і грати - це може бути і куточок з подушок та ковдри, намет, а може бути і дитячий будиночок. Варто розглянути покупку книжкової шафи цікавої форми, в якій будуть зберігатися дитячі книжки. На додаток до зручних та безпечних дитячих меблів, чудовим рішенням по прикрасі дитячої кімнати і стимулювання дитячої уяви та креативності, було б корисно придбати світильники з барвистими відблисками на стіни, різнокольорові подушки й килимки з найрізноманітніших тканин, картини на стіни і величезну кількість самих різних іграшок! Переконання, ніби кімната дівчинки повинна бути рожевою, а кімната хлопчика синьою - вже застаріло. Важливо показувати дитині різні кольори, текстури і візерунки з раннього віку.

 

Кімната для підлітка - все під контролем?

 Облаштування кімнати, в якій живе підліток - набагато складніше завдання. Тут виникає питання - чи можемо ми дозволити підлітку повну свободу? Всі батьки зобов'язані надати дитині місце для навчання і зручне ліжко, але також важливо, щоб це підходило і дитині. Обов'язково варто дізнатися думку молодої людини, як би вона хотіла прикрасити свою кімнату і піти на компроміс з дитиною - така спільна творча робота тільки зміцнить взаємини і порозуміння в сім'ї. Підліткова кімната повинна бути оформлена так, щоб дитина відчувала, що це його особистий простір - постери улюблених груп, кольори стін, обрані дитиною, а також різні аксесуари для навчання і розвитку допоможуть в цьому питанні. Також важливим буде створення місць для зберігання особистих речей дитини. Відмінним рішенням в цьому питанні буде використання різних скриньок, коробочок та інших аксесуарів, які можна зберігати в книжкових шафах.

Всю меблі і аксесуари для дитячих кімнат можна придбати на платформі utmart.com.ua за оптовими цінами прямо у виробників та оптових продавців. UTMart - найкраще місце зустрічі продавця та покупця!