Дитяча кімната

Батьки завжди намагаються створити для своєї дитини найкращі та быльш сприятливі умови зростання, особливо, якщо в будинку з'являється немовля. Тоді, вся сім'я, із захопленням починає займатися підбором меблів і обладнанням його майбутньої кімнати або ж, окремим куточком, якщо дитина буде проживати в кімнаті батьків. У будь якому разі, необхідно забезпечити безпеку і сприятливу атмосферу для нормального, і головне, здорового розвитку нового члена сім'ї.

Меблі для дитячої кімнати на UTMart

    Ключовим моментом в питанні облаштування дитячої кімнати, є вибір необхідних меблів. Щоб максимально полегшити вам процес купівлі, команда УТМарт надала місткий і зрозумілий каталог товарів, зі зручними інструментами пошуку та фільтрами. Все що від вас вимагається, визначиться з параметрами, що вас цікавлять.

До основних елементів меблів для дитячої можна віднести:

- Ліжечка. В наявності різноманітні моделі, починаючи від колискових для немовлят і закінчуючи, двоярусними ліжками для підлітків.

- Комоди і пеленатори. Окремі або комбіновані вироби, з висувними ящиками і місткими відсіками. Призначені для зберігання постільної білизни, а також зручного переодягання дитини, коли все знаходиться під рукою.

- Стільці для годування. Пластикові або дерев'яні конструкції стільців ідеально підходять для першого знайомства малюка з дорослим столом і суттєво спрощують процес годування для батьків. Більшість сучасних моделей можуть трансформуватися в кілька різних модифікацій.

- Манеж. Ігрова зона, оснащена розвиваючими аксесуарами (мобілі, килимки, іграшки), що дозволяє дитині активно і цікаво проводити час, в той час як батьки можуть бути спокійні за його безпеку. Часто використовуються разом з радіонянями.

- Мольберти, парти та стільці. Елементи меблів, призначені для комфортного навчання та творчого розвитку здібностей дитини. Конструкції виконуються таким чином, щоб формувати у дитини правильну поставу.

Аксесуари для дитячої кімнати

    На відміну від дорослих, в перші роки життя, діти слабо реагують і відрізняють вишукані дизайнерські рішення, які можуть придумати і втілити в дитячій кімнаті їх батьки. Питання оформлення важливий, але не першочергове. Перш за все необхідно забезпечити безпеку, чистоту і сприятливі умови для формування дитячого організму. Для цього, виробники пропонують такі групи товарів:

- Захист і аксесуари для дитячих меблів - різні замки, накладки на меблі, що запобігають відкривання дверцят або ховають гострі кути, заглушки в розетки, а також, текстильні чохли на ліжечка.

- Зволожувачі повітря - дозволяють підтримувати рекомендовану вологість повітря в приміщенні, особливо важливо, для новонароджених та малюків перших 3-х років життя.

- Нічники - дають можливість встановити м'яке, ненав'язливе освітлення в дитячій, в нічний час. Дуже зручно для мам, в догляді за дитиною і забезпечує більш спокійний сон діткам.

- Ящики для іграшок - місткі контейнери різних матеріалів і обсягів, які допомагають тримати кімнату в чистоті.

    Представлені на порталі UTMart товари для дитячої кімнати виготовлені виключно з безпечних і екологічних матеріалів, щоб ви могли організовувати затишок свого малюка, не боючись при цьому за його здоров'я.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks