Product filters
Бренд
Продавец

Мобілі

    Ще до появи на світ малюка, більшість батьків починають замислюватися над облаштуванням його майбутньої кімнати і необхідності тих чи інших речей. Ретельно підбирається меблі, пристосування першої необхідності і звичайно ж іграшки. В період новонародженості, вони несуть не стільки розважальний характер, як важливу розвиваючу функцію, особливо, якщо говорити про мобілі. Ці невеликі каруселі з підвішеними іграшками, сприяють тренуванні зору новонародженого, знайомлять його з кольорами, видами тварин і новими звуками. Більшість моделей оснащені музичним супроводом, завдяки чому, малюк спокійніше засинає і міцно спить, в той час як мама може відпочити і відновити сили.

Різновид мобілів на UTMart

    Сучасні виробники весь час намагаються виробляти нові, більш продумані і досконалі вироби для розвитку дітей. Додаються нові функції, пропонуються різні варіанти оформлення, щоб дитячий куточок або кімната виглядала органічніше. Але, перш за все, розглянемо основні види мобілів представлені на УТМарт:
- Механічні мобілі - вважається найпростішим видом «каруселі». Принцип їх дії влаштований за прикладом музичної шкатулки. Вручну заводиться пружинка, після чого, підвішені фігурки крутяться близько 5 хвилин у супроводі спокійної мелодії.
- Електронні мобілі - не потребують заведення, а працюють від джерела живлення (як правило батарейки). Тривалість програвання у них більше (до 25 хвилин), а також, є кілька варіантів мелодій і можливість управління швидкістю обертання каруселі. В якості додаткових пристроїв, вони можуть бути обладнані проектором або нічником. М'яке освітлення в нічний час робить сон малюка більш спокійним, а світлові ефекти, в свою чергу розважають його в час бадьорості.
- Мобілі без обертання - можуть мати всі функції попередніх моделей (музика, нічник, проектор), за винятком обертань іграшок.

На що звернути увагу при виборі мобіля?

    Щоб підібрати дійсно якісний варіант мобіля, після визначення з його типом, необхідно приділити увагу деяким нюансам.
    Перш за все, це іграшки. Вони можуть бути знімні чи ні. Перевага першого типу в тому, що з часом, можна змінювати тематику або типи іграшок, знайомлячи дитину з новими персонажами, кольорами та фігурками. Їх кріплення може бути різний: за допомогою гачків, липучок або затискачів. Гачки можуть доволі легко спадати під впливом рухів малюка, в той час як затискачі вважаються надійнішими.
    Наступне - музика. Вона повинна бути, приємна, спокійна і ні в якому разі не дратувати дитину або членів сім'ї. Додатковою перевагою буде можливість регулювати гучність.
    Який би вид виробу ви не обрали, купуючи мобіль для свого малюка на UTMart ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний і довговічний товар. Оформляйте замовлення і переконайтеся в цьому особисто.

 

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks