Product filters
Колір
    Більше
Бренд
Продавец

Ящики для іграшок

    Так вже склалося, що якщо в будинку з'являється дитина, то рано чи пізно, в ньому накопичується ціла купа іграшок. І це, не залежно від того, балують батьки її чи ні. Кожен гість, друг і, найчастіше бабусі з дідусями таким чином намагаються порадувати малюка і проявити свою любов. Тож не дивно, що вже через деякий час щодня необхідно витрачати масу зусиль для приведення будинку в порядок. Щоб допомогти мамам в цій не легкій справі, виробники пропонують зручну систему для зберігання іграшок. Місткі контейнери, розміщені на підлозі, будуть зручні для дорослих, а завдяки привабливому дизайну можна привчити дитину самій складати в нього іграшки. Потрібно лише підібрати вдалий варіант.

Асортимент ящиків для іграшок на UTMart

    Існує безліч варіацій органайзерів для тримання іграшок. Вони можуть бути легкі тканинні, пластикові або солідні дерев'яні (з ДСП чи натурального дерева). Кожен вид виконаний таким чином, щоб якомога краще спростити процес прибирання і залучити до цього дитину. До найпоширеніших і затребуваним серед покупців УТМарт типів ящиків для іграшок відносять:
    Пластикові ящики з кришкою. Вони досить легкі, стійкі і зручні для транспортування. Виробляються в різних розмірах, мають широку палітру кольорів і можуть бути оснащені коліщатками.
    Кошики - вироби з міцної, зносостійкої і водовідштовхувальним тканини. Можуть вміщати в себе величезну кількість іграшок, а у випадку непотрібності, компактно складаються. Завдяки виробленому різноманітності забарвлень і дизайнів, можна легко підібрати варіант, який ідеально впишеться в оформлення дитячої.
    Коробки - за зовнішнім виглядом нагадують пуф. У якості матеріалу виробу використовується ДВП, а зовні - водовідштовхувальна тканину, вона стійка до забруднень і досить проста в догляді. Такі моделі можуть витримувати досить високе навантаження і підходять для дітей різного віку - від немовлят, до школярів.
    Для юних леді, цікавим варіантом ящика для іграшок і особистих «скарбів» буде невелика скринька, яку можна зачинити на замок.
    Пластикові комоди - зручні і до того ж, недорогі моделі яскравого оформлення. Вони можуть мати кілька секцій або містких ящиків, для більш зручного поділу речей.
    Підвісні секції - являють собою вироби з щільнї сітчастої тканини, які кріпляться в підвішеному вигляді за допомогою міцних липучок. У них добре видно вміст контейнера, а завдяки нестандартному розміщення добре зберігається вільне місце в кімнаті (особливо, якщо вона невелика).

    Команда UTMart представила добре структурований каталог органайзерів, щоб спростити вам процес пошуку, а детальний опис, характеристики товарів та відгуки покупців дадуть повну інформацію про вподобані варіанти і дозволить вибрати найкращий.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks