Для най менших

Народження дитини - це завжди радість. Бурхливі емоції, привітання і передчуття майбутнього щасливого життя. Але, це лише початок шляху. Зараз, головне - правильно організувати догляд і розвиток маленької, беззахисної людини.

Існуючих, на даний момент, товарів для новонароджених стільки, що легко можна загубитися, особливо, це стосується молодих батьків, для яких все нове і незвичне. Щоб спростити ваші турботи, команда УТМарт зібрала всі необхідні товари та приладдя для догляду за малюками, на одному порталі, в великих і добре структурованих каталогах.

Товари для новороджених

Вибір товарів для дітей, особливо для новонароджених вимагає не малої уваги. За складом, вони не повинні включати в себе шкідливі речовини і, в жодному разі, не викликати негативних реакцій.

Товари для новонароджених зручно класифікувати наступним чином:

- Гігієна та купання. Включає в себе широкий спектр товарів: пристосування для купання (ванночки, термометри для вимірювання температури води, іграшки для води, надувні кола і т.д); засоби для і після купання (дитячі шампуні, мило, креми і лосьйони, масла та присипки); горщики - від класичних, до більш функціональних, у вигляді стільчиків, зі знімним контейнером.

- Підгузки і пелюшки. Абсолютно незамінні атрибути в сучасному світі. Знадобляться починаючи з пологового будинку і по поверненню додому. Виробляються різних розмірів, відповідно до віку і навіть статі дитини.

- Догляд та здоров'я. Перші гребінця, зубні щітки, аспіратори та манікюрні набори.

Організація харчування 

     До шестимісячного віку, малюк отримує всі необхідні компоненти для свого розвитку, через молоко мами або адаптовані суміші. Тут, необхідно лише стежити за зручністю пляшечки і стерильністю процесу. Але, з часом, дитина починає проявляти інтерес до «дорослої» їжі. З цього моменту, батьки застосовують всі можливі зусилля, щоб цей інтерес зміцнився і розвивався.

    На UTMart представлений широкий вибір товарів, що дозволяє вам повністю організувати процес годування, зручний для вас і для вашої дитини:

- Стільці для годування - зручні, функціональні і надійні конструкції, з дерев'яного або пластикового каркасу.

- Столові прибори - миски, тарілки, контейнери та пляшки виготовлені з безпечного пластика, оснащені кришечками, ручками і присосками. А також, ложки різних розмірів і зручної форми, щоб залучити дитину до самостійного споживання їжі.

- Дитяче харчування - корисні продукти з натуральних компонентів, що дозволяють отримувати всі необхідні вітаміни і мінерали і тим самим спростити турботи мами, з приготування їжі.

- Кухонні прилади - блендери, комбайни, стерилізатори і підігрівачі - значно скорочують час і зусилля для приготування їжі.

    Наша компанія, доклала чимало зусиль, щоб надати вам тільки кращі, якісні товари для вас і вашої дитини. Сподіваємося, що придбання вас приємно здивують.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks