Іграшки

    Для кожної людини дитинство - це дивовижна і казкова пора. Маса приємних спогадів і неймовірних пригод. І одна з невід'ємних його частин це іграшки. Вони допомагають в цікавій та ігровій формі пізнавати складний, неприступний світ. Розвивати уяву, сприйняття, моторику і навіть пам'ять. До того ж, існуючий асортимент виявляється цікавим не лищедітям, а й дорослим, що дозволяє захоплююче провести час всією родиною. Головне, вибрати відповідний екземпляр.

Асортимент іграшок на порталі UTMart

   Щоб вибір потрібної вам іграшки займав якомога менше часу і зусиль, команда УТМарт підготувала для вас розгорнутий, а також, що не менш важливо, зрозумілий і зручний каталог. Для спрощення пошуку скористайтеся запропонованими інструментами і фільтрами, або пошуковим рядком. Також, звертайте увагу на рейтинг продавців та відгуки покупців. Таким чином, ви з більшою ймовірністю отримаєте саме те, що очікували. І навіть більше.

    Загалом, іграшки прийнято класифікувати за декількома поширеними параметрами.

    Перш за все це вікова група дитини, оскільки, кожній з них відповідають різні особливості сприйняття і потреби розвитку, щоб в необхідній мірі впливати і розвивати здібності дитини.

Для малюків - іграшки для найменших, з перших днів життя. Як правило, це брязкальця, на ліжечко або коляску, музичні іграшки, «шаршалки» та інші предмети різної структури, націлені на знайомство дитини з незнайомим, навколишнім світом. Вони, обов'язково, повинні бути виготовлені виключно з безпечних, якісних матеріалів і при цьому, викликати інтерес у дитини.

Від 3-х місяців - період, коли малюк вчиться контролювати свої рух, стрімко їх збільшує і з ще більшим захватом вивчає все навколо, особливо на смак. Тому, краще самим контролювати, що саме, наступне потрапить до нього в рот і вчасно придбати різноманітні прорізувачі. Крім того, настав час познайомити дитину з розвиваючими килимками і більш цікавими брязкальцями.

Від 6-ти місяців - час, коли можна одночасно стимулювати рухову активність, шляхом повзання (м'ячики, яскраві іграшки) і купання (підвісні брязкальця, на які цікаво дивитися; гумові надувні тваринки), а також формувати пам'ять, сприймати мову і будувати асоціації (казки для наймолодших).

Іграшки для дітей 1-2 років - в цьому віці, малюки починають помічати закономірності, різноманітність форм і кольорів, варто допомогти їм з цим розвитком. Відмінне рішення іграшки з сортерами, легкі кубики і різнокольорові піраміди, перші консруктори.

Для дітей 5-ти років - настільні ігри та рольові комплекти допомагають кращому знайомству з групами і поведінкою в колективах, під час цікавого проведення часу з іншими дітьми.

Для дітей 7 років - велика різноманітність для веселого і, в той же час, корисного проведення часу. Деталізовані пазли і конструктори, набори для творчості та активних ігор на вулиці.

Від 12 років - саме час для розвитку талантів і здібностей. Набори моделювання, наукові лабораторії, цікаві пазли і комплекти малювання.

    Крім вікових особливостей, поширена класифікація іграшок - це належність до певної статі. Оскільки, в основному, хлопчиків більше цікавлять машинки, дівчаток - ляльки. Але такий поділ досить умовний і далеко не однозначний, тому, орієнтуйтеся безпосередньо на свою дитину, а наша компанія UTMart рада вам в цьому допомогти.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks