Product filters
Продавец

Харчування і годування

Щоб подбати про здоров'я і сталий розвиток дітей, варто забезпечити їх з раннього віку збалансованим харчуванням, з обов'язковою наявністю поживних речовин, при цьому не містить штучних барвників і консервантів.

Пам'ятаючи про це, наш маркетплейс UTMart підготував пропозицію від кращих українських виробників за оптовими цінами, в яких ви знайдете різноманітні дитячі суміші, розраховані на дитячу аудиторію в тому числі каші, пюре з екологічно вирощених овочів і фруктів. Додаткові пропозиції до здорової їжі, виробники пропонують кращі і найкорисніші напої для дітей, включаючи трав'яні і фруктові чаї.

Дитяче харчування має забезпечувати достатню кількість інгредієнтів, достатня кількість білка, жирів, вуглеводів, кальцію, вітамінів В1, А і D. Харчування з додаванням м'яса повинно забезпечувати достатню кількість білка і жиру, а також вітаміну С. Початкове молоко, яке протягом перших місяців це єдине дитяче харчування, яка не перебуває на грудному вигодовуванні і повинно містити всі необхідні інгредієнти, які потрібні немовлятам в правильних пропорціях. Їжу для дітей можна розділити на модифіковане молоко, обіди, супи, дитячі каші, десерти, лінзи, сухі сніданки, фруктові муси, закуски для дітей, чаї для дітей та інші.

Модифіковане молоко - це молоко для дітей від 0-6 місяців, від 7-12 місяців, від 13-24 місяців, від 25-36 місяців і спеціалізоване молоко. Супи, обіди і десерти - це їжа для дітей, яка доступна в банках ємністю 125 г, 190 г, 220 г, 250 г. Дитячі каші можна розділити на молочні та спеціалізовані, зокрема, ми можемо рекомендувати каші українських виробників. Соки, напої, нектари та фруктові муси є рідкою їжею для дітей. Сухі сніданки і закуски пропонуються на сніданок або між прийомами їжі. Дитячі чаї можна розділити на гранульовані або в пакетиках.

На сайті UTMart пропонують продукти харчування для дітей і немовлят за оптовими цінами. Крім цього, на торговій платформі товарів тільки українських виробників ви знайдете високоякісні аксесуари для годування, в тому числі кращі пляшечки для годування, соски з натурального каучуку, натуральна косметика для дітей, пелюшки з бамбука і мусліну для дітей, розвиваючі іграшки, ігрові килимки, сумки для мам і багато інших чудових, ретельно відібрані товари для дітей та батьків.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks