Коляски та автокрісла

Дитячі коляски та автокрісла від виробників

 Поява дитини в житті батьків - це дивовижний досвід. Малюк вносить хаос і змінює все, але дитина - це перш за все величезне щастя та відповідальність. Люди, які чекають свою першу дитину, не знають, що буде добре для їх дитини. Отже, що слід враховувати при виборі дитячої коляски або автокрісла?

 Відколи використовувати автокрісло?

Перше автокрісло діє з народження до першого року життя дитини. Згодом використовуються автокрісла наступних категорій. Їх слід використовувати до тих пір, поки дитина не стане досить дорослою, щоб можна було безпечно використовувати триточкові автомобільні ремені. На b2b платформі UTMart по просуванню українських товарів ви знайдете коляски і автокрісла українського виробництва від виробників або за оптовими цінами. Знайдіть якісні товари на utmart.com.ua

 Правила вибору автокрісла

Згідно з чинним законодавством, використання дитячого автокрісла завжди потрібно при поїздці з дитиною, зріст якої не перевищує 145 см. та віком менше 12 років. Цей працює так само, як і зобов'язання для дорослих використовувати ремені безпеки. Дуже важливо, щоб дитяче автокрісло було правильно підібране під розмір дитини. Також слід звернути увагу на те, як автомобільне сидіння встановлене так, щоб воно було максимально стійким. Слід пам'ятати, що будь-який неточне кріплення автомобільного сидіння значно збільшує ризик впливу на дитину або втрати здоров'я, будь то під час аварії, зіткнення або звичайного гальмування. Якісні коляски і автокрісла можна купити або продати на платформі для бізнесу UTMart.

 Практична інформація про автомобільні сидіння

Слід пам'ятати, що для забезпечення належної безпеки дитини його/її не можна перевозити в автомобільному кріслі, встановленому на передньому сидінні автомобіля. Це особливо відноситься до автомобілів, в яких активна подушка безпеки пасажира. Щоб дитина могла безпечно пересуватися в автомобільному кріслі, треба деактивувати подушку або встановити дитяче автокрісло на задньому сидінні. Це важлива інформація, враховуючи, що багато випробувань безпеки показали, що задні сидіння набагато безпечніші, ніж передні.

 

Дитячі коляски на будь-який смак

Дитяча коляска використовується батьками для перевезення своєї дитини, це один з їх найважливіших атрибутів на першому етапі виховання дітей, від народження до 3 років. Завдяки тому, що дитячі коляски можна купити відносно недорого, в даний час нагляд за дітьми стає простішим і набагато зручнішим. Для нас дитяча коляска асоціюється з найважливішими та прекрасними моментами в житті. І, перш ніж можна зробити першу прогулянку, потрібно прийняти важливе рішення: яку ж дитячу коляску краще придбати? На платформі UTMart ви знайдете автокрісла і дитячі коляски за цінами виробників та великих оптовиків.

Безліч різних факторів будуть впливати на вибір правильної коляски. Тому ми повинні робити вибір відповідально і купувати дитячі коляски та автокрісла українського виробництва за найкращими цінами, а також звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу, але і на його вагу, розмір і функціональність для дитини. Слід пам'ятати, що кращі товари можна знайти на платформі з просування українських виробників UTMart.