Коляски та автокрісла

    Народження дитини - не привід сидіти під замком. Навпаки, вкрай важливо забезпечити часте перебування на свіжому повітрі, прогулянки і активне проведення часу і ще краще, робити це всією сім'єю. На щастя, технічний прогрес дає для цього всі можливості. Виробляються багатофункціональні коляски різних конструкцій, зручні автокрісла - все, щоб забезпечити комфортне пересування малюкові і спростити клопоти батьків. Залишається тільки підібрати найбільш підходящий для вас варіант.

Дитячі коляски на UTMart

    Перш ніж вибирати коляску для своєї дитини, добре подумайте, над умовами її використання: будете ви з нею гуляти в парку, або біля домівки; чи є в будинку ліфт, а біля нього, крім сходів, місце для виїзду. Все це вкрай важливо, тому що від конструкції залежить не тільки комфорт малюка, але і вага, а також габарити коляски, яку найчастіше возитиме мама.
    До поширених, на порталі УТМарт, моделей колясок можна віднести:
- З люлькою - надійний варіант для новонароджених. У такій колясці дитина добре захищена від будь-якого зовнішнього впливу. Щільний матеріал не пропускає вітер і воду, а також, ховає від прямих сонячних променів. Люлька може бути щільно прикріплена до корпусу або зніматися.
- Прогулянкові - призначені для дітей, які навчилися стійко сидіти і з цікавістю вивчають навколишній світ. Більшість моделей мають регулюючу спинку (актуально, якщо дитина заснула під час прогулянки).
- Універсальні - об'єднують в собі характеристики попередніх. На початку на коляску встановлюється люлька, а коли дитина підростає - змінюється на прогулянкову частину.
- Трансформери - багатофункціональні моделі, з різними можливостями положень і розміщення дитини, а також зміна конструкції в міру його зростання.
- «Тростина» - свою назву здобула завдяки компактному складеномому вигляду. Вони легкі в пересуванні і в той же час, зручні для дитини.

Різновид автокрісел

     Ще одним незамінний атрибутом пересування для дитини є автокрісло. Воно забезпечує безпеку і комфортне перебування в автотранспорті, особливо, якщо немає супроводжуючих крім водія.
    Класифікація автокрісел здійснюється по декількох параметрах.
    Перше, це тип установки:
- Проти ходу руху автомобіля - призначені для немовлят, які не досягли ваги 10 кг. Таким чином знижується ймовірність отримання травми, в наслідок різкого закидання голови, при гальмуванні або аварії.
- За рухом автомобіля - для дітей після 1 року (від 10 кг), забезпечують безпеку і особливо комфортне пересування.
    Другий фактор, вікові та вагові групи.
    Виробляються моделі для дітей від народження і аж до 12 років, (до 36 кг). Є універсальні, з можливістю регулювання положення та висоту спинки - відповідно до віку дитини, або більш вузьких вікових рамок (більш безпечні, ніж універсальні).
    Про те, які бувають автокрісла і як вибрати оптимальну модель для своєї дитини можна почитати в статті блогу UTMart.

 

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks