Прогулянки і активний відпочинок

    Починаючи з самого раннього выку, дуже важливо заохочувати цікавість дітейм до спорту, активного проведенню часу і помірним фізичним активностям. Адже, таким чином відбувається формування здорового дитячого організму і міцного імунітету. Завдання для батьків - підібрати вид захоплення, який підійде саме вашій дитині. На щастя, на сьогоднішній день немає дефіциту в товарах, а завдяки постійному розвитку технологій, випускаються нові види, що дозволяють перетворювати процес гулянь не тільки в корисне, але і вельми захоплююче проведення часу.

Дитячі засоби пересування на UTMart

   Вченими неодноразово доведено, що катання дитини на велосипедах, роликах, самокатах і інших видах дитячого «транспорту» розвиває координацію, витривалість, а крім того, дає можливість вивільняти надлишок енергії в безпечне русло. Не дивно що різновид таких товарів з кожним роком непомірно зростає і видозмінюється.

   У каталогах УТМарт представлені такі види засобів пересування:

Велобіги і самокати - перший транспорт для наймолодших. Конструкція велобігів може бути найрізноманітніша від велосипедів без педалей, до машинок; зі звуковим супроводом і фарами або без нього. Самокати можу відрізняться типом конструкції, віковими приладдям і ціною.

Велосипед - класичний і незамінний атрибут будь-якого дитинства. Виробляються різних типів, в залежності від вікової категорії:

-Триколісний - з батьківською ручкою, для зручного пересування під час прогулянок, або без неї, коли дитина вчиться самостійно крутити педаль і керувати транспортним засобом.

- Чотириколісний - оснащений двома, додатковими коліщатками, призначеними для збільшення стійкості велосипеда і як наслідок, більш швидкого навчання їзди. Згодом вони відкручується і велосипед перетворюється в звичайний, двоколісний. Як правило купується для дітей 2-5 років.

- Двоколісний - для дітей від 7 років, які мають деякі навички управління велосипедом. Відрізняються діаметром коліс, кількістю передач і типом гальмування.

Різновид електротранспорту

   Електротранспорт - це різновид спеціальних пристосувань, для пересування, оснащених електричними акумуляторами. Особливою популярністю користуються як у підлітків, так і у дорослих.

     Найбільш поширеними і затребуваними серед покупців UTMart наступні види транспорту:

- електровелосипеди;

- електросамокати;

- моноколеса;

- гіроскутери;

- гіроборди.

    Кожен вид призначений під певну вагову і вікову категорію і може мати різні можливості управління засобом. Крім цього, виробники часто додають допоміжні функції: колонки, дисплеї, дистанційне керування та інше.

Дитячі ігрові комплекси

    Ще один, не менш захоплюючий спосіб розважити дитину це ігровий комплекс. З його допомогою можна відтворити дійсно незабутні пригоди. Варіація конструкцій найрізноманітніші: для вулиці або будинку; різного матеріалу каркаса - пластик, дерево, метал, текстиль; кількість модулів і їх величина. Все це залежить від цілей застосування, вашої уяви і ціни. У будь-якому випадку - дитина точно буде в захваті.