Товари для мам

    Догляд за немовлям передбачає масу нюансів. Необхідно організувати регулярні прогулянки на свіжому повітрі, харчування та особисту гігієни маля. А крім цього, не забути про своє особисте становище духу. Щоб ці дії викликали у молодих батьків виключно радість і, вимагали якомога менше зусиль, сучасні виробники представляють безліч товарів і пристосувань. Питання лише в тому, щоб вибрати якісну і потрібну річ. Для цього компанія УТМарт пропонує повний і місткий асортимент товарів для мам, зібраних в одному місці в інформативному каталозі.

Слінги, рюкзаки та перенесення

    Навіть маючи в своєму асортименті коляску, багато батьків звертають увагу на такі сучасні вироби з тканини як слінг і рюкзаки. Вони дозволяють забезпечити безпечне і комфортне транспортування дитини, а на додаток до всього, більш тісний контакт з рідними, що позитивно впливає на його розвиток.
    В залежності від віку дитини, відрізняють слінги:
- з народження - мають більш м'яку структуру, завдяки чому фіксують незміцнілу спину дитини в потрібному положенні і дозволяють забезпечити більш спокійний, міцний сон.
- з 6 місяців - може бути зафіксований як спереді, так і на спині. Спинка при цьому знаходиться в стійкому положенні, а рух рук і ніг не обмежується.
- від 1 року - мають форму рюкзаків і більш міцний матеріал компонентів.
    За типом матеріалу, їх класифікують на:
- Слінги з кільцями - являють собою довгу тканину (до 2 м) на кінці якої розташовані кільця. Таким чином можна досягти максимально зручної фіксації, в залежності від індивідуальних особливостей.
- У вигляді шарфа - довша тканина, близько 5 м. Передбачає безліч комбінацій обмотування (для носіння дитини на спині / спереду або у формі рюкзака).
    Що стосується класифікації рюкзаків, то вони також можуть бути призначені для різної вагової і вікової категорії і, відповідно, мати різну міцність і жорсткість матеріалу. Але, головне, що вони повинні забезпечувати - рівномірний розподіл навантаження на хребет і таз дитини.

Аксесуари для мам

    Як відомо, чим ближче до хвилюючої дати, поїздки в пологовий будинок - тим складніше майбутнім батькам зібратися з думками. В такому положенні духу легко забути або згадати про важливі, а в деяких моментах і вельми незамінні речі. Щоб ви нічого не впустили, ми надали для вас місткі набори до пологового будинку, що включають товари першої необхідності для догляду за дитиною, а також нормального відновлення мами в післяпологовий період.
    Крім цього, в каталогах UTMart ви знайдете велику кількість допоміжних аксесуарів та інших пристосувань, що допоможуть мамам в побуті: місткі сумки для прогулянок з малям; функціональні контейнери і посуд; молоковідсмоктувачі і інші пристосування для налагодження лактації - все це високої якості і за доступною ціною. Щоб ви могли насолоджується радістю материнства, не турбуючись про дрібниці.