Product filters
Продавец

Дезінфектори

Дезінфікуючі засоби - це антимікробні агенти, призначені для дезактивації (інактивації) або знищення мікроорганізмів на інертних поверхнях. На торговій платформі UTMart ви знайдете дезінфектори широкого спектру споживання.

Дезінфікуючий засіб може бути натуральним або містити спирт, фенольні смоли, окислювачі або безліч інших дезінфікуючих хімікатів. Дезінфікуючий засіб може використовуватися на твердих поверхнях, а також на повітрі, і вони зазвичай доступні в каністрах з дезинфікуючим засобом, бутильованих миючих засобах або концентраті дезинфікуючого засобу для змішування в міру необхідності.

Дезінфекція з використанням натуральних інгредієнтів є нетоксичного альтернативою відбілювачів і іншим хімічним дезінфікуючих засобів. Натуральне дезінфікуючий засіб може містити розчин оцту, чебрець, сіль, перекис водню або харчову соду. Чистячі дезінфікуючі або дезінфікуючі засоби також містять інгредієнти для видалення забруднень або бруду і можуть використовуватися на підлогах, на кухнях і у ванних кімнатах.

Дезінфікуючий засіб для лікарень сертифіковане EPA для використання в лікарнях, клініках, стоматологічних кабінетах та інших медичних установах. Лікарняне дезінфікуючий засіб довело свою ефективність проти псевдомонад, сальмонел і стафілококів. Комерційне або промислове дезінфікуючий засіб можна використовувати в офісних будівлях, житлових комплексах, на фабриках і складах.

Дезінфікуючі засоби класифікуються як з високим, проміжним або низьким рівнем ефективності. Продукти, які використовують дезінфікуючий хімічна речовина, можуть бути потенційно шкідливими для людей або тварин, і їх ніколи не можна змішувати з іншими засобами, що чистять, які можуть викликати хімічну реакцію.