Електронні сигарети та аксесуари

Електронна сигарета - це продукт, який постійно набирає популярність, і з кожним роком група його прихильників зростає. Щоб зустріти любителів електронного куріння, ми підготували спеціальну пропозицію електронних сигарет від кращих українських виробників за оптовими цінами. Ми пропонуємо продукцію як для початківців, так і для досвідчених користувачів електронних сигарет. Різноманітність дизайнів і виключно великий вибір кольорів означають, що кожен знайде щось для себе на нашому B2B маркетплейсі електронних сигарет. Ми пропонуємо прості форми, що імітують форму ручки, яка активується за допомогою кнопки живлення, але є також моделі без кнопки, які починають працювати, коли ви її берете. Всі моделі електронних сигарет, що пропонуються на нашому маркетплейсі, є продуктами багаторазового використання, які будуть належним чином підтримуватися протягом багатьох років.

Що таке електронна сигарета?

Завдяки своїм унікальним властивостям, електронна сигарета жодним чином не загрожує здоров'ю, забезпечуючи при цьому ті ж смакові і стимулюючі якості, що і традиційне куріння нікотину. Електронна сигарета складається з акумулятора, який забезпечує постійне електроживлення пристрою, розпилювача, який виробляє пар, оброблений з повітря, і картриджа (кліромайзера), що містить рідину з нікотином. Весь процес куріння електронної сигарети не набагато складніший, ніж аналогових прототипів. Просто пускання активує батарею, яка живить розпилювач, який починає виробляти пар, що надходить в резервуар з картриджем, тобто так званий кліромайзер. Краплі водяної пари містять весь аромат і вміст очищеного нікотину, який вдихається в легені.

Для кого призначені електронні сигарети?

Електронні сигарети мають велику групу прихильників, але чи може кожен їх використовувати? Електронні сигарети призначені тільки для дорослих! Як і в випадку аналогових сигарет, електронні сигарети не можуть бути придбані особою молодше 18 років. Електронні сигарети найчастіше використовуються людьми, які хочуть перейти з класичних сигарет на більш здорову електронну версію. Їх можна використовувати в більшості громадських місць, тому електронна сигарета є ідеальним рішенням для завзятих ентузіастів. Електронна версія сигарети також охоче використовується людьми, які намагаються кинути палити. В цьому випадку електронна сигарета дає можливість поступово мінімізувати концентрацію нікотину в рідині до тих пір, поки вона повністю не знадобиться. На нашій торговій платформі UTMart ви можете придбати картриджі від виробника без вмісту нікотину. Електронна сигарета в даний час є дуже популярним і модним гаджетом, тому вона також стала обов'язковим атрибутом людей, що стежать за останніми тенденціями.

Переваги електронних сигарет!

 Електронні сигарети, на відміну від аналогових, мають багато незаперечних переваг:

 - Вони дають можливість будь-якого регулювання концентрації нікотину, використовуючи картриджі з різним його вмістом;

 - Прискорити процес відмови від куріння; крім того, вони набагато ефективніше, ніж пластирі або нікотинові таблетки;

- Вони не містять шкідливих для здоров'я речовин,

- Ви можете використовувати їх в громадських місцях,

- Вони не мають запаху, завдяки чому вони не викликають неприємного запаху навколо вас;

Вони є набагато дешевшою альтернативою традиційним сигарет, і великі витрати стосуються тільки одноразової купівлі електронної сигарети; самі картриджі не дорогі і слугують дуже довго.