Product filters
Колір
Тип
Продавец

Насосні станції

Насосні станції українського виробництва у водорозподільній системі необхідні там, де вода закачується безпосередньо в систему (наприклад, з озера) або там, де необхідно підвищити тиск, тому що в системах розподілу гравітаційного потоку недостатньо різниці в рівні води. Українські виробники виробляють два основні типи насосів: вертикальні турбінні насоси та центробіжні насоси. Капітальні витрати великі, але найбільш дорогою частиною є енергопостачання насосів (в основному, електричних). Тому дуже важливо, щоб насоси були високоефективними і правильно обслуговувалися. Для забезпечення безпечної якості води слід уникати перехресного з'єднання систем питної води та утилізації відходів.

Станції пожежогасіння. Безпека найважливіше

Промислові, складські, енергетичні та громадські будівлі, а також паливні та військові бази - все це вимагає протипожежного захисту. Захист ваших об’єктів вимагає значного досвіду і складних рішень.

Пожежна насосна станція є ключовим елементом стаціонарних пристроїв пожежогасіння. Разом з резервуаром для зберігання або системою водопостачання, це джерело води. Функціональність насосної станції робить її придатною до будь-якого типу систем водяного пожежогасіння.

Станції підвищення тиску

Підвищення тиску завжди потрібно, коли природний тиск подачі (наприклад, з резервуара для зберігання води) слабкий для подачі води. При визначенні розмірів систем підвищення тиску зазвичай необхідно враховувати великий діапазон споживання. На додаток до короткочасних пікових навантажень, вимоги системи пожежогасіння також повинні забезпечуватися системою підвищення тиску.

В даний час системи підвищення тиску зазвичай оснащені декількома насосами. Часто один або два невеликих насоса з базовим навантаженням об'єднуються з 2-6 насосами з великим піковим навантаженням. У разі систем з регульованою швидкістю, як правило, потрібні тільки невеликі резервуари під тиском.

Станції водовідведення

Станції видалення стічних вод використовуються для збору побутових і промислових стічних вод з каналізаційних секційних машин. Станції дозволяють вказати кількість наданої стічної води, її температуру, pH і провідність. Вони ідентифікують перевізників, а також постачальників стічних вод. Вони також дозволяють запрограмувати квоту на поставку стічних вод.