Product filters
Продавец

Інструмент для оздоблювальних робіт

    Жоден ремонт або будь-які будівельні роботи не можуть обійтися без цілого ряду наборів спеціалізованого інструменту. Одні призначені для спрощення роботи і зменшення витрачених зусиль, інші, для більш точного і якісного виконання завдання, але об'єднують їх одне - вони значно оптимізують роботу майстра.

Інструменти для оздоблювальних робіт на UTMart

    На нашому сайті УТМарт наданий широкий асортимент інструментів для оздоблювальних робіт під найрізноманітніші будівельні цілі. Сюди можна віднести:
Ручний інструмент
- Малярський валик -зручне пристосування, для рівномірного нанесення матеріалів з розряду лакофарбових і інших подібних;
- Кість - найпоширеніший вид інструменту для фарбувальних робіт. Крім будівельної сфери має велику популярність в сфері живопису.
- Кельма - призначена для вирівнювання поверхні. За конструкцією являє собою добре відшліфовану металеву лопатку, різних форм, зі зручною дерев'яною або пластиковою ручкою.
- Шпатель - в широкому значенні, призначений для нанесення і розподілу матеріалів, а також, для його усунення. Може бути: пластиковий, металевий або гумовий. Тип залежить від майбутньої завдання і матеріалу, з яким він буде мати справу. Від цього, також залежить розмір і більш підходяща форма інструменту.
- Склоріз - ручний прилад, призначений для нанесення точних міток і порізів на скляну поверхню, для його контрольованого поділу і поломки.
Вимірювальний інструмент - включають інвентар, функція якого, вимір фізичних параметрів будівельних конструкцій, а також, властивостей і складу матеріалів. Найбільш поширені: рівнемір, рулетка, лінійка, кут, штангенциркуль, схил і інші.
Супутні інструменти - пристосування для транспортування, контейнери та інструменти для змішування матеріалів: тачки, відра, ванни для розчинів, лопати і т.д.
    При виборі будь-якого виду інструментів, особливу увагу приділіть якості і виду матеріалу. Від нього на пряму залежить термін служби інструменту, зручність під час користування і добротність виконаної роботи.
    Команда UTMart поклопоталася створити великий і місткий каталог, щоб ви могли підібрати товар, який відповідає вашим потребам і особливим вимогам. Для спрощення процесу вибору скористайтеся рядком пошуку, зручним фільтром і іншими інструментами. Для більш усвідомленою покупки, уважно вивчайте опис і характеристику товару, залишені клієнтами і рейтингові показники продавців.
    Ми працюємо виключно з перевіреними і відповідальними виробниками, так що, можете бути впевнені, що куплений вами інструмент для оздоблювальних робіт порадує тривалим терміном експлуатації і комфортом при виконанні роботи.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks