Product filters
Бренд
Продавец

Рюкзаки

Ідеальні рюкзаки - для Ваших магазинів оптом?

 Рюкзак - це зручний і спосіб зберігання і носіння особистих речей. У минулому рюкзаки асоціювалися в основному з важкими шкільними сумками і шкільними рюкзаками з малюнком, тому багато хто після школи перестали носити рюкзак і замінили його на користь сумки, яка здавалася більш елегантною і універсальної. Рюкзаки в даний час представляють собою різноманітну групу аксесуарів, тому ви можете знайти підходящу модель для будь-якого випадку, а не тільки для школи!

 Шкільні рюкзаки - безумовно найпопулярніша група рюкзаків. Вибираючи кращий рюкзак для своїх клієнтів, варто звернути увагу на деякі основні особливості. Перш за все - правильне кількість внутрішніх відділень. Рюкзаки з одним великим кишенею не працюватимуть протягом навчального дня - у маленьких учнів повинно бути багато речей: підручники, зошити, пенал і обід. Давайте згадаємо, що початківці учні для власного блага повинні навчитися організовувати і підтримувати порядок в рюкзаку, і поділ на кишені напевно допоможе їм в цьому. Добре, якщо в рюкзаку є два великих кишені, і, крім того, учні мають, принаймні, один менший зовнішній кишеню, в якому він може безпечно зберігати бутерброд або інші закуски. Також буде працювати кишеню для пляшки, розташований на бічній частині рюкзака. Коли справа доходить до дизайну, в шкільних рюкзаках є повна свобода - варто вибрати малюнок, який вибере сам дитина: улюблений герой з казки, колір чи малюнок. Чим яскравіше, тим краще!

На сайті B2B UTMart є великий вибір модних рюкзаків за оптовими цінами, які можуть успішно замінити сумки. Їх перевага в тому, що завдяки ним можна рівномірно розподілити вагу на дві руки. Якщо ви хочете вибрати елегантні моделі, вам слід вибрати шкіряний рюкзак - мінімалістські моделі різних кольорів напевно підійдуть для більшості стилів. Останнім часом ці види аксесуарів стали дуже сильною тенденцією, тому більшість мережевих магазинів представляють їх в своїх колекціях. Цікаво, що шкіряний рюкзак піддійте як до спортивного костюму, так і до повсякденного стилю, з джинсами і футболкою в головній ролі. Доступні як великі, так і маленькі рюкзаки, тому кожна жінка або чоловік Ваші покупці обов'язково знайдуть щось підходяще для себе і свого стилю безпосередньо від українських виробників за низькими цінами.

Чи може модна жінка носити рюкзак замість сумочки?

Дивлячись де і з якого приводу. Жіночі рюкзаки від відомих брендів є чудовою альтернативою для любителів повсякденного і спортивного стилю. Але вони також є синонімом розкоші, так як дизайнерські моделі фірмових рюкзаків поєднуються з комбінезонами і кросівками.

Вишуканий чорний шкіряний рюкзак - відмінне доповнення до створення міського стилю: ви одягаєте джинси, футболку, барвистий шарф і відправляєтеся за покупками або зустрічаєтеся з друзями. Для цього Бейонсе вибрала маленький чорний рюкзак з текстурою зміїної шкіри, створений британським дизайнером Куртом Гейгером, і набір в смужку.

Чоловічі рюкзаки супроводжує чоловіків у багатьох повсякденних ситуаціях.

Це не тільки необхідно під час святкових поїздок за місто або під час походу на наступне тренування. Багато молодих людей, у яких немає строгого дрес-коду, використовують їх кожен день на роботі. Кудись потрібно покласти ноутбук, блокнот, ключі, телефон, здоровий обід, приготований будинку. Чоловічі рюкзаки дуже практичні, зазвичай мають два відділення і велика кількість кишень. Завдяки цьому всі речі знаходять своє місце. Варто переконатися, що це не звичайний рюкзак, який є у всіх. Для чоловіків, яким не подобаються сміливі й екстравагантні дизайни, класичні пропозиції в приглушених кольорах від українських дизайнерів залишаються. Джентльмени, які кожен день носять ноутбук на роботу або в коледж, повинні звернути увагу на пропозицію з окремим відсіком для цього обладнання. Вони часто спеціально укріплені, щоб краще захистити цінну електроніку.

На платформі UTMart Ви підберете для свого бізнесу сучасні та модні моделі рюкзаків для чоловіків, жінок, а також молодіжні та дитячі моделі. Придбайте товар без посередників безпосередньо у виробників за оптовими цінами.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks