Product filters
Вага
Колір
Матеріал
Тип
Бренд
Продавец

Бра і настінні світильники

    Правильне освітлення - невід'ємний елемент створення стилю і відповідного настрою в будь-якому приміщенні. Воно здатне візуально розширити простір квартири, приховати наявні недоліки і підкреслити перваги. У випадки, якщо в кімнаті недостатньо основного освітлення, настінні світильники і бра з легкістю виправлять цей нюанс, а сучасний різновид оформлень і стилів виконань створять особливу атмосферу комфорту і багатства.
    Крім декоративної складової, безперечною перевагою бра і настінних світильників є велика світловіддача, що досягається завдяки рівномірному розподілу світла по всій площі лампи.

Класифікація бра на порталі UTMart

    Як відомо, прообразом бра в минулі століття були смолоскипи, канделябри і свічники. Використовувалися вони для точкового освітлення приміщень і, як елемент розкоші в знатних колах. Сучасні технології, творчий підхід дизайнерів і дивовижна фантазія виробників дозволяє нам і зараз насолоджуватися широким асортиментом унікальних світильників схожих на витвори мистецтва. На УТМарт ви можете підібрати бра під будь-який стиль оформлення приміщення - від ультрасучасного «hi-tech», до улюбленого вінтажу, все залежить від вашої фантазії і бажань.
    Бра можна поділити на такі типи:
- декоративний - повторює гармонію і стиль інтер'єру приміщення. Як правило, купуються разом з люстрою, або підбиратися спеціально під стиль оформлення. В якості матеріалу можуть використовуватися: метал або пластик, кришталь, скло або текстиль для плафона.
- спрямованого світла - дають можливість регулювати потік зосередженого променя світла. Їх як правило використовують для обрамлення дзеркал, ванної кімнати або туалетного столика.
- бра-половинки - як і інші види, сприяють яскравому освітленню приміщень. Відмінною рисою є їх форма, виконана у вигляді розрізів об'ємних фігур: сфер, циліндрів і т.д.

Настінні світильники

    Настінні світильники в домашньому інтер'єрі використовуються для створення м'якого, приємного розсіяного освітлення. Моделі, вироблені сучасними компаніями, являють собою широкий асортимент товарів. Найбільш популярні - настінні світильники у вигляді панелей, вони гармонійно виглядають в спальних кімнатах. Застосовуються для виділення окремих частин інтер'єру, дзеркал, картин та експозицій. Кухонні різновиди даних моделей створюють оригінальні і ефектні зони для приготування їжі. Вони, зазвичай, монтуються в кухонний гарнітур.
    Вибір світильників на нашому сайті широкий і різноманітний. Тут ви знайдете як класичні приклади строго стилю, так і розкішні екземпляри витворів мистецтв і наполегливої ​​роботи команди дизайнерів. UTMart співпрацює тільки з відповідальними виробниками, так що ви можете сміливо купувати вподобаний вами екземпляр, не турбуючись про якість продукції. А швидка обробка замовлення і злагоджена робота логістичних служб дозволять вам в цьому переконатися в найкоротші терміни.