Product filters
Продавец

Послуги

    Сфера послуг - одна з найголовніших і затребуваних розділів економіки будь-якої країни. Ми маємо з нею справу в найбізноманітніших ситуаціях, коли через брак достатніх знань, досвіду, або просто часу приймається рішення звернутися до фахівця, для виконання необхідного завдання. І рішення, це безсумнівно, правильне. Знаючий фахівець - професіонал у своїй справі, виконає поставлене завдання максимально якісно, швидко і ефективно. Ви ж, в свою чергу зможете приділити час більш важливим завданням.
    На нашому сайті UTMart розташовані найрізноманітніші види послуг, за всіх питаннях що вас цікавлять. Вони діляться на дві категорії: послуги для промисловості, приватні послуги.

Послуги для промисловості

    Даний розділ включає в себе широкий спектр послуг, призначених для підприємств. А саме: доставка, транспортування та встановлення виробничого обладнання; налаштування, тестування систем управління і автоматизації; установка програмного обладнання; ремонт, монтаж промислових холодильників: заміна / ремонт конструктивних деталей, заправка холодоагенту та інше; сервісне обслуговування кухонних промислових печей і плит, посудомийних машин, електромеханічних апаратів для легкої промисловості; ремонт фільтрів і вентиляції.

Приватні послуги на порталі УТМарт

    Перелік послуг сучасних компаній з надання побутових послуг більш ширший і різноманітніший. Тут ви можете знайти:

Послуги з прибирання: кліінг приміщень - після ремонтних робіт, генприберання, чистка вікон на будь-якій висоті; дезінфекція та знезараження; чистка одягу, меблів, килимових, шкіряних та хутряних виробів;

Послуги з ремонту техніки:

    - Комп'ютерної: чистка від пилу; діагностика комп'ютерної техніки та ноутбуків; ремонт і заміна запчастин; установка ПО і супутніх програм; підключення інтернету і Wi-Fi; чистка вірусів і відновлення пошкоджених даних.
    - Дрібної побутової: ремонт мультіварок, кухонних комбайнів, електричних м'ясорубок, міксерів та блендерів, електрочайників, кавомолок і кавоварок, тостерів, хлібопічок, обігрівачів, прасок, вентиляторів;
    - Ремонт і обслуговування великої побутової техніки: холодильних і морозильних камер, посудомийних і пральних машин, пилососів, електроплит, мікрохвильових печей, газових колонок, бойлерів і котлів, заправка та ремонт кондиціонерів та інших;
    - Ремонт цифрової техніки: телевізорів, планшетів, ауді і відеосистем, фотоапаратів і відеокамер, мобільних телефонів і т.д .;
    - Ремонт принтерів і сканерів. Заправка картриджів.

Кур'єрські послуги. В даному розділі можна замовити доставку з інтернет-магазину, доставку ліків, продуктів харчування і готову їжу. Доступні послуги кур'єрів як піших, так і на авто. А також, термінові доставки документів, подарунків і квітів.

Побутові послуги: ремонт / шиття взуття і одягу, прання і прасування речей, послуги няні, доглядальниці, допомога по саду і городу, ремонт механічних та електричних годинників, а також ювелірних виробів, послуги сантехніка, електрика і майстра по будинку.
Послуги в інтернеті: написання, просування і наповнення сайтів, послуги копірайтингу і набору тексту, введення даних і збір інформації.
Дизайн і поліграфія. Створення ілюстрацій, логотипів, візиток, листівок, альбомів і буклетів. Оформлення сайтів. А також, дизайн інтер'єру, 3D друк і моделювання.
    Крім того, на УТМарт ви знайдете категорії юридичних, консалтингових і фінансових послуг. Особистих тренерів різного призначення і репетиторів.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks