Сантехніка та ремонт

На маркетплейсі UTMart B2B ви знайдете всі гідравлічні продукти, тобто повний асортимент продуктів українського виробництва для каналізації, водопостачання, опалення та димових газів за оптовими цінами від виробника. Оскільки категорія дуже широка, ми розділили її на кілька окремих розділів. Труби та інші елементи стічних вод відповідно до їх призначення були розділені на групи «Зовнішні стічні води» і «Внутрішні стічні води».

Елементи, необхідні для створення водопровідних установок, були згруповані відповідно до їх матеріалів, це сталь, мідь і пластик, і в окремому розділі є також необхідні аксесуари, наприклад, з'єднувачі, ізоляція або клапани.

В окремій групі ви можете побачити різні типи змішувачів для кухні, раковини, ванни або душу, а також шланги і гідромасажні колони. Щоб вода мала кращий смак і, крім того, не перевантажувала наші установки, варто інвестувати в фільтри для води. Наступні категорії є продуктами, які є частиною системи опалення.

В першу чергу це газові та електричні водонагрівачі, а також алюмінієві, сталеві та обігрівачі для ванних кімнат, завдяки яким тепло подається в окремі приміщення. Проте, серцем всієї установки є котли центрального опалення, з вибором палива. Додаткові статті, відповідальні за виробництво тепла, такі як камінні топки, автономні печі і електричні плити, були зібрані в секції Опалення. Наша пропозиція доповнюється категоріями інспекційних дверей і відведення вихлопних газів, де ми знаходимо труби, фітинги, вкладиші і кришки для забезпечення безпечної експлуатації печей.

Гідравлічні аксесуари, матеріали та інструменти

Раковина з краном і підключеною установкою. Сантехніку потрібні різні інструменти та аксесуари. Тому необхідно отримати повний спектр матеріалів і монтажних та гідравлічних інструментів. Звичайно з різних типів труб (мідь, сталь, пластик), клапани, насадки, монтажна арматура, фітинги, лічильники води. В основному це базові гідравлічні аксесуари.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks