Product filters
Продавец

Емаль

    Ми звикли вносити в своє життя, і, як наслідок, в навколишній нас простір і предмети яскраві, насичені кольори. Фарбування стін, підлог, стель квартири, фасаду будівлі або вуличного забору, служить не тільки способом прикраси та декорування - вони захищають матеріали поверхонь від негативного впливу навколишнього середовища, зберігаючи, на тривалі терміни красивий і ефектний зовнішній вигляд.

Емаль в асортименті UTMart

    Найпопулярнішим видом лакофарбових матеріалом є емаль. За своїм складом вона представляє плівкову основу з лакової суміші, в яку додається пігмент фарб. Залежно від свого призначення, емалі, представлені на УТМарт, можуть включати різні компоненти і розчинники, щоб при різних умовах створювати відповідну захист поверхні. Її часто застосовують для фарбування:
- Конструкцій зовнішнього застосування. Емалі, що використовуються в таких випадках стійкі до вологи і відштовхують воду, а також, до різних діапазонах температур і випромінюванням.
- Декорування внутрішніх приміщень. Перш за все, повинна мати безпечний для людського здоров'я склад. Вона володіє приємною глянцевому структурою, яка в поєднанні з різноманітністю колірних відтінків може створювати унікальні дизайнерські рішення. А стійкість до вологи робить її застосування універсальним як для спальної, так і для ванної кімнати.
- Декорування садових елементів. Забезпечує стійкість до механічних впливів і не боїться впливу навколишнього середовища. Крім того, ідеально підходить, майже, для будь-якого типу поверхні.
За типом лаку, емаль буває алкідна, нітроцелюлозна, масляна і епоксидна. І, в залежності від основи - водні або на базі органічних розчинників.
Алкідна емаль - завдяки своїми експлуатаційними властивостями, є найпоширенішим і популярним типом покриттів. Може застосовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Дуже стійка до впливу води та сонячним променів, а також, дуже добре передає глибину і насиченість кольорів.
Масляна емаль, або жирний лак - застосовується, в основному, для покриттів зовнішніх конструкцій. Утворює міцну і стійку плівку, стійку до будь-яких, суворим проявам погоди.
Нітроцелюлозна емаль - ідеальний варіант для покриття дерев'яних виробів. Швидко сохне, володіє красивим блиском і хорошою стійкістю.
Епоксидна емаль - унікальне поєднання емалі і елементів смоли. Має дуже широкий спектр застосування на різних поверхнях і типах матеріалу. Має електроізоляційні властивості, запобігає появі корозії, дуже стійка до температури і зносу. Добре лягає на бетонне покриття стін і підлоги, а також відмінно підходить для реставрації ванній і кахельних виробів.
    Купуючи емаль на UTMart, звертайте увагу не тільки на вартість виробу. Уважно ознайомтеся зі сферами застосування, описом товару і характеристиками експлуатації, щоб підібрати варіант максимально відповідний вашим вимогам.