Product filters
Продавец

Фарба

    Якщо у вас виникло бажання освіжити своє житло, додати в нього нових, яскравих кольорів, вам не обійтися без будівельних фарб. Вони допоможуть надати дивовижний і оригінальний вигляд будь-якій ділянці і предмету вашого будинку. Багата палітра допоможе в прийнятті сміливих рішень, а особливий склад, до того ж, захистить і зміцнить поверхню стін вашого приміщення. Все, що потрібно, прислухайтеся до власних бажань і виберете, максимально відповідний вам екземпляр. А якщо ви ще не визначилися, зручні каталоги UTMart неодмінно в цьому допоможуть.

Фарба в асортименті УТМарт

    Розвиток технічного прогресу сприяє появі на ринку українських будівельних товарів нових формул, здавалося б, довершених матеріалів. Як результат витрачених зусиль, ми отримуємо поліпшені властивості фарб, велику стійкість до високої вологості і широкого діапазону температур, прискорення процесу висихання, і більш плавного, рівномірного нанесення. Не кажучи вже про глибину і яскравість кольорових гам, різних відтінків, які тільки може запропонувати уява.
    Представлений на нашому сайті асортимент фарб можна поділити на два основних типи:
- Дня внутрішньої обробки. Основний критерій при виборі такої фарби - безпека складу. Можливі включення шкідливих речовин повинні бути зведені до мінімуму і, жодним чином не шкодити здоров'ю людини, викликаючи алергії, подразнення та інші можливі реакції. Фарба для інтер'єру виконується з якісних матеріалів, а різноманітність колірних відтінків здатна задовольнити будь-який смак та уподобання.
- Для зовнішньої обробки. Оскільки, фарба буде використовуватися в зовнішньому застосуванні, перш за все, вона повинна бути стійка до різних погодних умов: сонячного випромінювання, сильною вологи, вітрам і перепадів температур. Технології, що застосовуються при виготовленні облицювальних фарб, дозволяють їм не вигоряти на сонці, анітрохи не втрачаючи у відтінку, не тріскатися і не облуплюватись. Єдине, необхідно уважно читати опис і характеристику товару, щоб підібрати вид максимально відповідний для майбутньої поверхні і сфери застосування.
    Серед вироблених варіантів фарб, існують універсальні, які підходять для фарбування будь-якого типу поверхні та області використання, але, для отримання максимально ефективного результату і зменшення витрат грошових ресурсів, сучасні виробники пропонують такі види фарб, для різних покриттів:
- дерев'яних;
- металевих;
- бетонних і цементних;
- кам'яних;
- керамічних;
- пластикових;
- покритих штукатуркою.
    Підбираючи тип фарби під окремий вид покриття, ви забезпечуєте максимальне з'єднання зі структурою поверхні, підвищуєте стійкість до зовнішніх чинників і покращуєте насиченість і ефектність зовнішнього вигляду.
Якщо після ознайомлення з описом товару і його характеристик у вас залишилися якісь сумніви, не забудьте звернути увагу на відгуки покупців, залишених на сайті УТМарт. Іноді, особиста думка користувача - виявляється найбільш інформативним і показовим.