Будівельні матеріали

У цю категорію входять всі будівельні матеріали, необхідні для роботи на кожному етапі будівництва. Всього існує кілька сотень продуктів, якими опікуються українські виробники.

На маркетплейсе В2В UTMart по оптовими цінам можете знайдете будівельні матеріали, такі як: цеглу, блоки, бетонні блоки, цемент, вапно, які будуть використовуватися для будівництва будинку, гаража, підсобного приміщення або перегородки. Ви також знайдете будівельні розчини, штукатурки, грунтовки та гідроізоляцію будівель. Все необхідне для будівництва. Якщо ви плануєте оздоблювальні роботи в квартирі або будинку, для цього ідеально підійдуть клеї для каменю і плитки, спеціальні розчини, шви, клінкерна обробка або стяжки.

Не слід забувати про інструменти, необхідних для кожної будівельного майданчика, наприклад, про бетонозмішувачі, драбини, тачки. Після будівництва навіть самі товсті стіни повинні бути ізольовані, щоб збільшити економію на опаленні. В першу чергу використовуються мінеральна вата і пінополістирол.

При будівництві будь-якого нового об'єкта покрівельна конструкція вимагає великої уваги. В необхідно категорії можна знайти квадратні балки і плити, які були повністю просякнуті, що значно збільшує їх довговічність. Покрівля також вимагає відповідного покриття та захисту, для якої використовується покрівельний матеріал, черепиця і покрівельна маса, а також пароізоляція и гідроізоляція. Щоб заповнити будь-які прогалини, повинні використовуватися піни, акрил і силікони.

Можна використовувати цю категорію після завершення основного етапу будівництва, так як пропонуються гаражні ворота і рами тут. До цього додається відділ тротуару, де можемо купити тротуарну плитку та бруківку. Кожне будівництво також має мати паркан, і на платформі UTMart за оптовими цінами є вибір з металевих, дерев'яних і ПВХ сіток і панелей.

У категорію «Будівельні матеріали» також входять вироби, призначені для контакту з водою, а саме: водостічні жолоби, зовнішня каналізація, колодязі і дренаж. Кожен з цих продуктів має фото, марку виробника, поточну оптову ціну для даної кількості і описується його основними параметрами і доступними способами доставки.

 На маркетплейсе UTMart ви можете все це придбати безпосередньо у виробників без посередників за оптовими цінами.