Product filters
Продавец

Товари для сільського господарства

    Динаміка розвитку сільського господарства на території України в останні роки не може не радувати. На ринок виходять нові амбітні підприємства, а вже існуючі - проводять ефективну реструктуризацію. І це, якщо не брати до уваги мале фермерство. Разом з підприємствами, значно розширюється асортимент і географія вирощуваних культур і тварин. А такий розвиток, неодмінно вимагає забезпечення більш якісними інструментами, технологіями і матеріалами для ефективного ведення господарства.

Товари для тваринництва на UTMart

    В даному розділі команда УТМарт підготувала вам широкий асортимент товарів сучасних виробника для ведення тваринництва, бджільництва та птахівництва. Для зручності, виділимо найбільш вживані групи товарів:
    - Інкубатори. Дозволяють вирощувати різні види сільськогосподарських птахів незалежно від пори року. При цьому пташенята нічим не відрізняються від тих, що з'явилися природним чином. Залежно від цілей і необхідних обсягів інкубатори бувають: механічні, автоматичні, побутові і промислові. У цій же категорії ви зможете відшукати різні датчики-вимірювальні прилади та конструкційні аксесуари.
    - Годівниці і поїлки різних видів і конструкцій. Дозволяють знизити відсоток втрати корму, а також, зекономити час людини, забираючи необхідність постійної участі в процесі годування.
    - Корми для тварин: рослинного, тваринного, хімічного або мікробіологічного походження. Також кормові та лікувальні добавки, різних концентрацій та обсягів.
    - Дрібне обладнання. Електричне та механічне обладнання для заготівлі кормів: молотарки, подрібнювачі і т.д.
    - Обладнання для бджільництва: медогону, вулика, захисні костюми та аксесуари.

Популярні товари для ведення рослинництва

    Не менш важливою галуззю сільського господарства є рослинництво. Відомо, що від організації процесу вирощування, використовуваних інструментів догляду та обробки рослин безпосередньо залежать обсяги, якість і кількість майбутнього врожаю. Тому, провідні українські та світові виробники приклали чимало зусиль для створення найрізноманітніших товарів і пристосувань мета яких максимізувати обсяги кінцевого продукту. До таких товарів можна віднести:
    - Системи зрошення різних типів: краплинні, дощові, комбіновані. А також, все необхідне для них.
    - Агроволокно для посіву. Воістину, не замінна річ в агрономії. Дозволяє отримати раннє дозрівання, захищає рослини, підвищує врожайність, позбавляє від бур'янів.
    - Теплиці. Різних конструкцій і розмірів.
    - Дрібна сільськогосподарська техніка: культиватори, екскаватори, плуги, сівалки, а також, комплектуючі.
    Замовити товар, що вас цікавить на UTMart можна вибравши його з відповідного каталогу або рядка пошуку. Після заповнення форми замовлення, вкажіть спосіб оплати і службу доставки.

Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks