Насіння

Високоякісне насіння овочів є результатом унікального поєднання хороших агрокліматичних умов, хороших грунтів, досвідчених виробників, висококваліфікованих польових техніків і сучасного насіннєвого заводу для збереження якості насіння під час обробки.

Якщо Ви хочете придбати насіння різних сортів за оптовими цінами, ми пропонуємо ознайомитися каталогом UTMart. У нас представлений тільки українські виробники.

насіння овочів

Чи плануєте ви створити свій власний город або купити насіння оптом? Це чудова ідея! Якщо ви хочете насолодитися рясним врожаєм зі свого саду або ділянки, запасіться насінням овочів екстра-класу. Наша торгова платформа продає сертифіковане насіння (Часник, Картопля, Помідор, Баклажан, Перець) від кращих українських виробників оптом, тому насіння, наявні у нас, характеризуються високою схожістю та гарантують успіх вирощування. І все за доступною ціною!

Насіння пряних і зелених культур

Спеції рослини - коріння, кореневища, цибуля, кора, квіти, фрукти, гірчиця, насіння в свіжому, сушеному або після механічної обробки, використовуються в якості спецій. Завдяки специфічному смаку і аромату їх використовують в якості харчових добавок для поліпшення смаку, їм часто приписують лікувальний ефект.

Гірчиця відома з доісторичних часів. У минулому римляни додавали в кожну вишукану страву. Ходили легенди, що листя гірчиці ростуть так швидко, що після того, як вони приготують будь-яку страву, вони виростуть настільки великими, що можна буде приготувати салат.

Насіння бобових

Насіння гороху і квасолі пропоновані на нашій платформі - це високоякісне насіння, які дозволять вам отримати урожай найвищої якості. Стручки зеленої квасолі мають високу харчову цінність, багаті білком, вітамінами (В1, Е, РР, С, каротин), мінеральними солями (кальцій, залізо, фосфор), а також оцінювачем.

Насіння технічних культур

Польові культури (Соняшник, Кукурудза) - це культури, вирощувані на орних полях. Зазвичай в товарному масштабі. Вони діляться на групи в залежності від схожості способів вирощування і використання. Як і у випадку з іншими культурними рослинами, селекційні сорти можуть значно відрізнятися від їх диких протопластів.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks