Все для дому

Предмети домашнього вжитку - повинні бути в кожному домі. Наш асортимент включає в себе як невеликі, так і практичні аксесуари, які завжди можуть бути вам корисні при повсякденній роботі, а також інші аксесуари, які відмінно підійдуть для внутрішнього оздоблення квартири.

При переїзді в новий будинок варто подбати про правильну внутрішній обробці: постільній білизні, килимках, протимоскітні сітках і жалюзі або прикрасах.

Аксесуари для дому роблять його більш затишним і набувають особистий характер і інтимну атмосферу: такого ефекту можна добитися, облаштувавши інтер'єр в ваших улюблених кольорах, поставивши на полиці улюблені сувеніри або фотографії з друзями. Купівля речей для дому може бути дуже захоплюючою: магазини, що пропонують домашню обстановку, часто розробляються, щоб надихати покупців і пропонувати цікаві ідеї для організації, а крім того, вони надзвичайно зручні, тому всі відчувають себе тут як вдома.

Цей тип обладнання також можна придбати через наш Інтернет: продукти завжди мають точні описи розмірів і матеріалів, тому це хороший варіант, особливо в ситуації, коли ми не можемо піти в стаціонарний магазин. Побутова техніка й устаткування пропонуються клієнтам маркетплейс UTMart В2В.

           UTMart.com.ua дозволяє використовувати пропозицію за оптовими цінами не тільки окремим магазинам, але і додатковий канал продажів виробникам, дистриб'юторам і оптовикам. Ми також відкриті для контактів з підрядниками, які були б зацікавлені в придбанні товарів через нашу платформу. Ми пропонуємо дуже вигідні умови.

 

     Оптовики господарських товарів

Предмети домашнього вжитку є однією з наших спеціальностей. На маркетплейсе ви знайдете різні аксесуари для полегшення задач, пов'язаних з прибиранням, миттям вікон або приготуванням. Ми рекомендуємо, серед іншого, набори для чистки унітазів, пластикові відра, точила для ножів, урни та мішки для сміття, щітки для різних поверхонь, каструлі, кухонні ножі, а також комплект змінних валиків для видалення волосся з одягу. Перевірте всі продукти, доступні на нашому сайті по опт цінами товарів для будинку!

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks