Product filters
Вага
    Більше
Жорсткість
Колір
Матеріал
Наповнювач
Тип
Тип жорсткості
Форма
Бренд
Продавец
Ціна

грн.  –  грн.

  • 285грн.
  • 9373грн.

Матраци

    Сон, є невід'ємною частиною здорового способу життя. У ньому ми відпочиваємо, відновлюємося кожною своєю клітинкою після бурхливого, виснажливого робочого дня і набираючись сил готуємося до нових звершень. Для дійсно здорового сну, дуже важливо, щоб тіло знаходилося в зручному положенні, не відчувало стислості, напруженості і дискомфорту. Все це, залежить від правильно придбаного матраца.

Вибір матраців на порталі UTMart

    На сьогоднішній день, пропонований асортимент матраців настільки різноманітний, що може в повній мірі задовольнити найвибагливішого покупця. На нашому сайті УТМарт ви знайдете матраци українського за зарубіжного виробника, різних моделей, розмірів, матеріалів і різної цінової категорії. Для пошуку зручно підходить фільтр по паромерам, а, щоб допомогти в правильному виборі, ми підготували для вас кілька порад для купівлі матраца.
    Найпопулярнішими і затребуваними, на даний момент, є ортопедичні матраци. Залежно від типу конструкції вони діляться на:
    - Пружинні з залежним блоком. Будова, являє собою блок, з'єднаних між собою пружин. Такий тип ортопедичних матраців вважається класичним, він зручний і перевірений часом.
    - Пружинні з незалежним блоком. Більш сучасний тип. Кожна пружинка в блоці, перебуває в окремому тканинному мішечку, який з'єднується з іншими. Кількість таких пружин в одній конструкції може бути різна. За рахунок такої конструкції досягається краще підлаштування під тіло людини.
    - безпружинні матраци. Являють собою комбінацію різних прошарків матеріалів. Залежно від кількості шарів і їх матеріалів досягається різний рівень жорсткості і ортопедичності. Такі моделі можуть запам'ятовувати тіло людини, ідеально підлаштовуючись під його вигини і форми, надаючи максимальну підтримку.
    За типом жорсткості матраци виробляються: жорсткі, середні і м'які. Вибір відповідного типу залежить від вагової категорії, наявності проблем з опорно-руховим апаратом і віку.
    Розмірна сітка матраців має величезну варіацію моделей, в залежності від кількості місць для сну. Для односпальних: від 70х180 см до 90х200; полуторних: від 120х190 см до 140х200 см; двоспальних: від 140х190 см до 200х220 см. Під окрему категорію потрапляють дитячі матраци. Вони виготовлятися під стандартні розміри дитячих ліжечок з оптимальними параметрами для незміцнілого і розвиваючого дитячого організму.
    Окрім наведених розмірів, на сайті UTMart є можливість виконувати матраци під замовлення, за вашими індивідуальними параметрами і побажаннями. А наша компанія зі свого боку надає вам повну, достовірну інформацію про товари і продавців, великі каталоги, зручні інструменти пошуку та оперативне оформлення замовлення. Для більш усвідомленого вибору, читайте відгуки, залишені покупцями і звертайте увагу на наданий рейтинг продавців. І не забувайте, залишати свої враження про здійснену покупку.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks