Product filters
Бренд
Продавец

Дзеркала

    Дзеркало - це обов'язковий, незамінний атрибут будь-якого приміщення, де проживає людина. Перед ним проходить значна частина часу, необхідного для приведення свого зовнішності в порядок. І звичайно ж, воно виступає відмінним декоративним елементом оформлення будь-якої кімнати, будь то передпокій, вітальня, спальна кімната або ванна. Для задоволення цих завдань, важливо підібрати варіант, який буде продовжувати стиль оформлення всього інтер'єру і бути комфортним в щоденному використанні.

Дзеркала в асортименті УТМарт

    У каталозі UTMart надано великий вибір дзеркал українських та зарубыжних виробників, різних форм, розмірів і оформлення. Для зручного пошуку, скористайтеся запропонованими фільтрами за параметрами, або ж, пошуковим рядком. Зверніть увагу на відгуки покупців і наданий рейтинг продавців - так ваш вибір буде більш усвідомлений і інформативний.

    Залежно від оформлення, дзеркала можуть класифікуватися на:

  1. З підсвічуванням або без - без підсвічування, це стандартний, класичний варіант. Моделі з підсвічуванням, в свою чергу, також бувають двох видів: декоративного - світло, спрямовується на стіну, створюючи контрастну і цікаву композицію; фронтального - підсвічується особа людини, для більш зручного догляду та виконання процедур.
  2. З наявністю рами або без - створює більш оригінальний вигляд, добре доповнюючи стиль оформлення інтер'єру.
  3. Прямокутної, квадратної, круглої, овальної або фігурної форми - довільного розміру, наскільки дозволить простір кімнати.

    Вибираючи дзеркало, особливу увагу приділіть матеріалу покриття, від нього головним чином буде залежить термін експлуатації і якість зображення в дзеркалі. Найбільш популярними вважаються покриття на основі алюмінію і срібла. Першому варіанту характерна значно нижча вартість, але, як наслідок більш слабкі характеристики і параметри експлуатації. Срібло, навпаки, радує майже ідеальною і чіткою картинкою зображення, не схильне до корозії і радує довгим терміном служби, але і вартість його вище.

    При виготовленні дзеркал, можуть додавати особливі функції і пристосування. Наприклад:

- скляні полички з матового або прозорого матеріалу, для зберігання аксесуарів і дрібниць;

- обігрів поверхні - незамінна функція для ванної кімнати. Вона дозволяє запобігти запітнінню поверхні дзеркала, в умовах підвищеної вологості і забезпечити якісне відображення;

- годинники та інші функціональні механізми, інтегровані в поверхню дзеркала.

- вмонтовані, збільшувальні косметичні лінзи. Дозволяють в точності розглядати поверхню шкіри. Як правило, додатково оснащуються підсвічуванням.

    Завдяки сучасним методам кріплень, всі наведені на УТМарт моделі дзеркал можуть легко і швидко монтуватися, без використання спеціального обладнання і особливих фізичних зусиль.

    Ми працюємо виключно з перевіреними виробниками дзеркал, тому, роблячи замовлення, ви можете не сумнівається, в тому, що отримаєте якісний, який відповідає всім вашим вимогам і побажанням товар.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks