Product filters
Колір
Бренд
Продавец

Крісла та пуфи

    В оформленні інтер'єру не існує невагомих елементів. Кожен предмет розміщений в кімнаті, вносить свій внесок в оформлення приміщення. Надаючи особливу атмосферу затишку і комфорту. Одними з таких атрибутів є крісла і пуфи. Це універсальні м'які меблі, які можуть органічно виглядати в будь-якій частині квартири: спальній, передпокої, кабінеті або вітальні. Існуюче на сьогоднішній день різноманіття конструкцій, колірних гам і оформлення, дозволить підібрати варіант, що ідеально підійде під ваш дизайн інтер'єру і забезпечить комфорт його мешканців.

Крісла та пуфи в каталогах UTMart

    На нашому сайті УТМарт наданий широкий асортимент крісел і пуфів сучасного виробництва, поданих у обширному та інформативному каталозі. Для спрощення процесу вибору необхідного елемента, скористайтеся зручними інструментами пошуку та фільтрами. Уважно вивчайте опис і характеристики товарів, щоб покупка максимально відповідала вашим вимогам.

Різновид крісел

    За своєю конструкцією, пуфи і крісла представляють м'які меблі, оббиті якісної, стійкої до зносу тканиною і спеціальний наповнювач, який робить її м'якою і зручною для сидіння. Залежно від різновиду вона може бути каркасної або безкаркасних. У першому випадки забезпечується хороша стійкість і підтримка, а в другому - мобільність, особливий комфорт і можливість розслабиться.
    За функціональними можливостями розрізняють:
- Крісла нерозкладні - являють собою цілісну, незмінну конструкцію. Деякі моделі можуть розбирається на частини, але тільки для транспортування.
- Крісла розкладні - універсальні і практичні вироби, вироблені в різних комплектаціях: з відкидною, або регульованою спинкою, підставкою під ноги і руки. Зазвичай, в таких моделях передбачається кілька режимів фіксація: сидячий, напівлежачи і лежачий.
   Не залежно від виду виробу, головне, на що потрібно звернути увагу вибиваючи крісло і пуф - це матеріал оббивки і наповнювача.
    Відносно оббивки, то рішення залежить від цілей застосування меблів. Якщо вони будуть використовуватися виключно для домашнього застосування - вибір полягає лише в підборі найбільш приємного, ну і звичайно ж, зносостійкого матеріалу. Для вуличного варіанту, в основному відноситься до пуф, (дач, заміського будинку) - обрана поверхня повинна бути стійка до механічних пошкоджень, вологи і проста в догляді (шкіра, латекс, нейлон).
    Наповнювач, що використовується в кріслах і пуфиках повинен бити безпечним для здоров'я, не викликати негативних реакцій і відчуттів, і звичайно ж, виконувати головну функцію - забезпечувати хорошу підтримку тіла людини, сприяти гарному відпочинку і комфорту.
    Купуючи крісла і пуфи на UTMart ви неодмінно зробите свій будинок більш затишним, а життя більш приємним і комфортним. Не забудьте залишити своє враження про отриманий товар, щоб допомогти зробити правильний вибір іншій людині.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks