Product filters
Продавец

Обідні столи

    Стіл - не важливо, пирзначений він для обіду чи, просто, кухонний, являє собою дуже важливу, незамінну частину інтер'єру будь-якого будинку. Він виконує не тільки, дуже вдалу і ефектну естетичну роль, але і несе не малу практичну користь. Від правильно придбаного столу залежить наскільки органічним буде виглядати ваш інтер'єр і наскільки комфортним, і затишним він буде особисто для вас.

Обідні столи в асортименті UTMart

    В існуючому, на сьогоднішній день величезному ринку пропозицій обідніх столів, дійсно можна розгубитися. Різновид моделей і форм виконання, найрізноманітніші матеріали конструкцій, функціональність, габарити і стильові напрями - можуть задовольнити будь-які бажання покупця.
Наша команда підготувала для вас широкий асортимент обідніх столів сучасного виробництва. Створені інструменти пошуку, фільтр і зручний каталог УТМарт призначені спростити і прискорити для вас процес вибору обіднього столу, а відгуки покупців і рейтинг продавців, допоможуть переконатися в правильності вибору.

Особливості вибору обіднього столу

    Перше, на що потрібно спиратися, купуючи обідній стіл - це на вільний простір в кімнаті, де він буде розташований.
    Для просторих приміщень можуть бути використані масивні, дерев'яні столи. Вони виглядають особливо вражаюче, а за рахунок різних форм і стилізацій виконання стануть прикрасою будь-якої вітальні.
    Для невеликих за розміром кухонь підійдуть компактні варіанти невеликих розмірів на дві або три персони, а для великих сімей ідеальним рішенням будуть столи-трасформери. У складеному стані вони компактні і зручні, а в розібраному, здатні зі зручністю розмістити велику кількість персон. Особливо актуально мати такий стіл для урочистих заходів та прийому гостей.
    За формами виготовлення столи класифікуються на:
 - Прямокутні;
 - Квадратні;
 - Овальні;
 - Круглі;
 - Секторні, у формі трикутника.
    Кожна з цих форм може вигідно вписатися в будь-який інтер'єр, все залежить виключно від ваших особистих вподобань і смаків.
    В якості матеріалів, представлених на UTMart, найбільш часто використовуються наступні:
    - Повністю дерев'яні - це найбільш класичний, традиційний матеріал. Він відрізняється міцністю, довговічністю і вишуканим зовнішнім виглядом. У якосты сировини виступають дуб, горіх, ясен та інші. Ціна таких виробів, як правило, на порядок вища інших;
    - ДСП і МДФ - більш доступна альтернатива дерев'яних стільниць. Відрізняються легкістю вироби, але не так довговічні, як попередній варіант.
    - Комбінація металу і скла - сучасний тип меблів, особливо вдало вписується в стиль модерну і high-tech. Металеві ніжки забезпечують стійкість конструкції, а скляна стільниця зручна у догляді і стійка до подряпин.
    - Пластик - універсальний матеріал, який відрізняє легкістю вироби, найрізноманітнішими формами та колірними гамами. А також доступними цінами.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks