Product filters
Продавец

Стільці і табурети

    Складно уявити собі якесь приміщення без таких дивовижних і, здавалося б, звичайних пристосувань як стільці і табурети. Вдало підібраний, даний елемент меблів здатний допомогти в оформленні інтер'єру, створюючи останній довершений штрих. І, при цьому, не менш важливо, щоб меблі були комфортні і затишні в щоденному використанні.

Стільці і табурети на UTMart

    На сьогодні, асортимент стільців і табуретів великий і різноманітний. Безмежна палітра стилів, матеріалів і технік виконання здатна здивувати будь-кого, навіть самого вимогливого покупця. При виборі, насамперед необхідно визначитися з метою покупки меблів. На нашому сайті, ви можете відшукати наступні категорії стільців і табуретів: для кухні; для будинку; барні та для кафе; офісні; дачні.

Розглянемо найбільш поширені моделі стільців представлеинх на УТМарт.

    Перш за все, це м'які стільці. Вони, як правило, використовуються в вітальні, а також, спальних кімнатах і дитячих. При виготовленні використовується різного роду дерев'яний каркас і м'який настилочний матеріал, у вигляді обшивки. Тканини можуть бути найрызноманытнышими, декорованими різними візерунками та малюнками під різні стилі інтер'єру. Особливо ефектно виглядають стільці, виготовлені з масивного дерева, оформлені в класичному стилі.
    Жорсткі стільці - стільці при виготовленні яких не використовувався настилочний матеріал. Вони чудово підходять для використання у вигляді кухонних меблів, а також для приміщень з розряду кафе. У якості матеріалу може використовуватися як дерево, так і пластик, а для любителів стильних і сміливих рішень, можуть бути запропоновані навіть варіанти з металу.
    Під окремий вид можна віднести стільці з шкіряної обшивки, як правило, штучної. За рівнем комфорту, вони представляють щось середнє між попередніми моделями. М'які сидіння дуже зручні. А з практичного боку - за ними легко доглядати, вони дуже добре миються, довго зберігають первинний стан і презентабельний зовнішній вигляд. За рахунок своєї практичності можуть бути використані в різного роду установах, з великим напливом відвідувачів.
    Пластикові стільці - в сучасному виконанні, це ефектні, яскраві і, до того ж, міцні вироби. Допоможуть у створенні ошатного вигляду і святкового настрою, будь то веранда заміського будинку або відкритий майданчик ресторану або кафе. Вони недорогі, мобільні і дуже прості в догляді.
    Окремою категорією меблів для кухні є табурети. Вдале рішення для малогабаритних кухонь і приміщень. Вони дуже компактні і можуть бути легко заховані в період непотрібності, що допоможе збільшити або зберегти вільний простір. УкраїнськіСучасні виробники пропонують стильне різноманіття табуретів, різних колірних гам під будь-яке оформлення інтер'єру. Можна знайти як класичні дерев'яні вироби на чотирьох ніжках, так і пластикові, металеві - на трьох-, двох- і навіть на одній ніжці.
    Команда UTMart зробила все, щоб надати вам багатий, гідний вашої уяви вибір товарів. А швидке виконання замовлення і оперативна доставка допоможуть насолодитися ним в найкоротші строки.

Server

Request

Config

SQL

Cache queries

Logging

Templates

Blocks