Product filters
Продавец

Одяг для собак

Собака є членом сім'ї, тому ми намагаємося, щоб усі його потреби були задоволені. У минулому ці проблеми недооцінювалися, але в даний час все більше і більше людей, що беруть своїх вихованців під дах, набагато краще усвідомлюють обов'язки і потреби цих тварин.

Пальто, куртки, светри, жилетки або взуття для собак. Такий одяг можна знайти в шафі вашого вихованця. Перш ніж вибрати гардероб, варто подумати про погоду, в якій він буде найбільш корисний вашої собаці. Тоді краще рішення може бути вибрано відповідно до потреб нашого вихованця. Виробники також пропонують відображає одяг або аксесуари, щоб зробити собак безпечними і помітними на великій відстані в темні вечора.

 

Як вибрати одяг для собаки?

 

Осінь і зима характеризуються дуже неприємною і прохолодною погодою. Є дощ, вітер і низькі температури. Мало того, що вам не подобаються такі умови. Ваш пес може також замерзнути на прогулянках. Це особливо холодно для тих чотириногих, які мають короткий і тонкий хутро.

Домашні тварини також застуджуються. Це не приємно для вас або вашого вихованця. Це може бути пов'язано з серйозними проблемами зі здоров'ям і дискомфортом. Ось чому варто вибрати правильний наряд для собаки. Що потрібно враховувати при виборі аксесуарів такого типу на нашому сайті UTMart В2В за оптовими ціна від українських виробників?

Одяг для маленьких собак

Одяг для собак надзвичайно складна у виборі. На ринку представлено багато різних моделей, тому кожен власник повинен знайти щось особливе для свого вихованця. Серед необхідних аксесуарів ви можете знайти собачу кофту або спеціальне взуття. У такому вбранні низькі температури напевно не будуть страшними. Для справжньої зимової атаки хорошою ідеєю буде надіти на вашу собаку зимову куртку. Вихованець не тільки не замерзне, а й уникне промокання хутра, що не подобається вихованцям. Одяг для маленьких собак не завжди призначена для захисту від низьких температур. Вони можуть мати суто декоративний характер і доставляти багато радості домашнім тваринам і їх власникам. Спеціальна кофта для собак виділить вашого вихованця на тлі інших тварин!

 

 Вибирай на пародію!

 

Не кожен костюм собаки підійде вашому вихованцеві. Навіть якщо ви бачите, що розмір відповідає вашого вихованця, все одно краще стежити за породою. Одяг для йорка буде трохи відрізнятися від одягу для французьких бульдогів. Місце, де ви живете зі своїм чотириногим другом, також важливо. Вибираючи одяг для мальтийца, керуйтеся перш за все придатністю. Ви частіше гуляєте по місту або по лісі? Або, може бути, ви живете в горах? Виберіть на платформі UTMart щось практичне! Наприклад, відповідна йоркська одяг для собак не тільки зігріє його, але і захистить красиве хутро від бруду. Ши-тцу - це порода, яка вимагає ретельного догляду не тільки з точки зору обрізки довгих щетинок, а й захисту від несприятливих погодних умов.